PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629797}

Dla ciebie wszystko

The Best of Me
7,3 79 309
ocen
7,3 10 1 79309
Dla ciebie wszystko
powrót do forum filmu Dla ciebie wszystko

Kto odpowiadał za dobór aktorów do tego filmu? XD Chyba nie dało się obsadzić bardziej niepodobnych do siebie aktorów grających głównego bohatera na przestrzeni lat. W dodatku Dawson sprzed 20 lat wyglądał jakby starzej od jego starszej wersji. To trochę zepsuło radość z oglądania filmu, który sam w sobie był fajnie przedstawiony i poruszający.

kaszkam5

Wlasnie wlaczylam ten film i jeszcze nie moge sie wypowiedziec na temat calosci, ale jak tylko zobaczylam glownego bohatera "za mlodu" z siostra nie dowierzalysmy ze dali takiego starego aktora (wyglada na 30 lat) a w dodatku nie podobnego... Na poczatku mialam nadzieje ze to jego kolega z ktorym na poczatku obserwuja bohaterke. No ale niestety sie zawiodlam i szczerze juz mi odeszla ochota na kontynuowanie filmu...

kachakachakacha94

Toż to śmiech na sali XD

ocenił(a) film na 8
kaszkam5

Ja też w jednej chwili pomyliłam młodego ze starym xd

kaszkam5

Casting też uważam za zupełnie nietrafiony, podobno główni bohaterowie są nastolatkami ale młody Dawson wygląda zbyt dorosło - W dodatku później to dorosła Amanda wygląda starzej od Dawsona ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

Hahaha, odniosłem podobne wrażenia ;)

W momencie kręcenia filmu (2014) Liberato miała 19 lat, a Bracey 24 - przypominam, że grali praktycznie rówieśników! To tyle jak chodzi o młodych, do tego po tych 21 latach jak to pada w filmie, Marsden miał 39 lat, a Monaghan miała 38. Czyli taka dosyć średnia ta matematyka, jankeska zapewne ;p
O ile bohaterka kobieca można by jeszcze przymknąć oko na dobranie wiekowe, to ten chłopak był za stary na rolę nastolatka, stanowczo!

ZSGifMan

Dokładnie też wyglądał na swój wiek - Cóż niestety osoby odpowiedzialne za casting dały plamę, sama historia też raczej średnia a szkoda bo mógł wyjść wciągający melodramat.

kaszkam5

Dopiero dzisiaj obejrzałam ten film i zgadzam się. Młody Dawson nie wyglądał na nastolatka i miał zupełnie inny kształt twarzy od starszego Dawson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones