PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868579}

Do Moskwy

Moskau Einfach!
4,9 137
ocen
4,9 10 1 137
Do Moskwy
powrót do forum filmu Do Moskwy

Taka sobie lewicująca polityczna komedyjka - zobaczyć spokojnie można,ale od tych lewackich idiotyzmów w zachodnim kinie to momentami głowa boli - pożyli by sobie trochę za "żelazną kurtyną" to by im szybko komunizm wyparował z tych inteligenckich główek.Na plus na pewno dobrze obsadzona i zagrana główna rola oraz niezły humor.można się momentami szczerze uśmiechnąć - "jestem wężem a ty? psem wiadomo" - hahahaha - moja ulubiona scena.Na minus - kompletnie nie czułem tego romansu czy uczucia między parą głównych bohaterów oraz nie kupuję tego przejścia funkcjonariusza na "jasną stronę mocy" - słabo to wyszło.Podsumowując - filmik do zobaczenia na raz i do zapomnienia.

ocenił(a) film na 4
kleju30

Zgadzam się w pełni z tą krótką, acz treściwą oceną.

ocenił(a) film na 5
chimeryk

To miło mi.

kleju30

a tobie, biedaczku, komuna pewnie zaszkodziła gdy byłeś w brzuszku mamusi?

ocenił(a) film na 5
kotbury

Nie trafiłeś kolego - mój rocznik urodzenia to 1975 - także PRL pamiętam z czasów dzieciństwa i jak to dzieciństwo wspominam ten czas z sentymentem,co nie zmienia faktu że śmieszą mnie ci zachodni "pożyteczni idioci" którzy myśleli że komunizm to raj na ziemi.

kleju30

Szwajcaria taki bogaty kraj, a mają taką słabą kinematografię. Nie rozumiem tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones