PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478212}

Do Re Mi Fa Sol La Si Do

Do Re Mi Pa Sol La Si Do
6,9 961
ocen
6,9 10 1 961
Do Re Mi Pa Sol La Si Do
powrót do forum filmu Do Re Mi Pa Sol La Si Do

Do Re...

ocenił(a) film na 10

Wspaniały film.Wielbiciele gatunku na pewno się nie rozczarują, a jaka muzyka... Polecam, bo godny jest obejrzenia. Fajnie ukazane relacje pomiędzy trójką tytułowych bohaterów, dużo, dużo miłości w iście koreańskim wydaniu. Troszku popłakałam....

użytkownik usunięty
kitkao72

muzyka rzeczywiście świetna, nawet ta piosenka o zajściu w parku rozrywki :P
ja zmieniłabym trochę zakończenie, bo do mnie nie przemówiło, tylko trochę poirytowało.

użytkownik usunięty
kitkao72

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego wiedząc, że współautorką scenariusza jest Gwiyeoni której "Geunomeun meoshiteotda" i "Temptation of Wolves" są dość dobre jeśli chodzi o ten rodzaj filmów. I się zawiodłam. O ile sama historia może i byłaby ciekawa to sposób pokazania tego kiepski. Wątki przeskakują- akcja toczy się zbyt szybko(czy jak to określić), nie odczuwa się jakiś głębszych relacji pomiędzy bohaterami, z zakończeniem też pojechali.
Jednym plusem dla mnie był tylko Jang Geun-seok do którego mam sentyment przez "You're Beautiful"...

Film mi się podobał, jednak w zakończeniu czegoś brak, chyba rzeczywiście wszystko dzieje się zbyt szybko, co nie pozwala tak do końca przeżyć tej historii wraz z bohaterami. Pozostaje we mnie niedosyt emocji, do których przywykłam w koreańskich produkcjach.

ocenił(a) film na 8
kitkao72

zgadzam się w 100% film świetny, ale po raz kolejny jeśli chodzi o Koreański film mam wrażenie, że zakończenie jest kręcone "na chybcika" jakby im się miała taśma filmowa skończyć, albo reżyser stracił cierpliwość do filmu ;) generalnie bardzo fajny, też się popłakałam. Naprawdę polecam i muzyka super mnie ciarki przechodziły :)

ocenił(a) film na 10
natashagd

film mi się bardzo podobał. Jestem zauroczona głównym bohaterem :-)

ocenił(a) film na 6
justyna3571

a któż nie jest zauroczony głównym bohaterem ^^
a końcówka mogłaby być lepsza, ale i tak iście zacny film ^^

ocenił(a) film na 7
okta16

no właśnie :) Tak jak hinduskie filmy ogląda się do Shah Rukh Khana tak koreańskie dla Jang Geun Seoka :):):) ... Niezależnie od wieku :) . polecam każdy film z Nim bo chociaż są one nie zawsze na równym poziomie to JGS daje zawsze z siebie 100% :) No i ten jego uśmiech :):):). Pozdrawiam serdecznie wszystkie fanki :)

ocenił(a) film na 7
kitkao72

Czy wspaniały, to nie wiem.. Powód, że wzięłam się za ten film był tylko jeden - Jang Guen Suk. Wszystko działo się tak szybko, nawet nie zauważyłam kiedy główni bohaterzy się poznali i zaczęli być ze sobą... Fabuła może i ciekawa, ale w ogóle się nie rozwijała. Jeden wątek leciał przez 5 min i kolejny, kolejny. Trudno było mi się na początku połapać o co chodzi w tym filmie. Jedynie co mi się podobało w Doremi to końcówka, płakałam jak nigdy. I muszę przyznać, Jang świetnie zagrał. Był pogodny, wesoły, nie to co w "You're Beautiful" czy "Baby & Me", gdzie grał takiego ,,niedostępnego chłopa".

ocenił(a) film na 10
kitkao72

Mi także się podobał! Chętnie obejrzę go drugi raz. Oczywiście aktor Jang Geun Suk ma onieśmielający uśmiech (jak, chyba w każdym filmie! ^^). W połowie nie mogłam zrozumieć podejmowanych decyzji przez główną aktorkę ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) Polecam ^^

ocenił(a) film na 6
MauraPL

faktycznie troche szybko sie to wszystko działo ale mam wrażenie, ze tak jest często w dramatach, mimo to da sie połapać we wszystkim, niestety nie mogłam sie wczuć, bo jak sie zaczęło rozkręcać to sie skończyło i sobie nie popłakałam a lubie sobie popłakać oglądając coś, oglądałam tylko przez głównego bohatera i tego drugiego, którego pamiętam z 'boys over flowers' a tam to wyglądał jeszcze lepiej( nie wiem czy można ale jednak)

ocenił(a) film na 10
atika

oo tak =) też lubię sobie popłakać na końcu, chociaż osobiście wolę dramy- komedie romantyczne, można się nieźle pośmiać z głupich sytuacji. Już nie raz słyszałam o "Boys over flowers", można gdzieś to po polsku obejrzeć czy tylko z angielskimi napisami?

ocenił(a) film na 6
MauraPL

mozna na viki.com, tak tez uwielbiam te smieszne momenty, bardzo odpowiada mi taki humor

ocenił(a) film na 7
kitkao72

Zgodzę się, że fajny film, tylko czegoś zabrakło. Pomysł był świetny, nawet cała historia ok, tylko za mało było momentów jak ich miłość naprawdę rozkwita. Takich naprawdę prawdziwych rozmów, czy czegoś romantycznego. Za szybko przeskakiwała ta akcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones