PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609966}

Do utraty sił

Southpaw
7,6 155 170
ocen
7,6 10 1 155170
5,4 19
ocen krytyków
Do utraty sił
powrót do forum filmu Do utraty sił

Podawajcie swoje propozycje polskiego tytułu. :)

Moje to:
,,Południełapa"
albo
,,Książę ringu: kod zwycięstwa".

rruta

Ja proponuję "Wirujący ring". A na poważnie jak już musi być polski tytuł to dla mnie tytuł "Śmaja" był by w klimacie. Jak ktoś trenował boks to wie, że śmaja to właśnie southpaw.

ocenił(a) film na 7
dynirro

"Wirujący ring" prawie spadłem :-D ;-)

ocenił(a) film na 10
rruta

Są filmy, gdzie można przetłumaczyć tytuł, ale są gdzie nie można tego robić! Już wymyślam, ale mogli też "Titanica" przetłumaczyć. Nie wiem, może "W zimnej wodzie", "Statek w wodzie"... Wymyślone tytuły przeze mnie są na takim samym poziome, jak "Do utraty sił". Żenującym.

piotrzfcb

"Paw z południa"

ocenił(a) film na 8
bihac2

haha, a właśnie miałem pisać, "południowy paw " :D

piotrzfcb

Bez obrazy, ale "Bogowie ringu" były całkiem niezłe i w sumie podoba mi się ten tytuł :D
ale jak widać "Do utraty sił" dla naszych tłumaczy lepsze :P

ocenił(a) film na 8
piotrzfcb

"8 Mila na ringu"

piotrzfcb

"Szmaja" bardziej pasuje

ocenił(a) film na 7
jahfar

Paw na Południu

piotrzfcb

Jak zawsze bardzo kreatywnie polecieli z tym tytułem.

Co jest nie tak z oryginalnym, że muszą bawić się w wymyślanie polskiego tytułu? :(

karollo_92

"zwaliłem so" to pasuje

ocenił(a) film na 10
piotrzfcb

Prawą zabijam a lewej sam sie boje.

ocenił(a) film na 7
piotrzfcb

"Wściekła pięść południowego węża"

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

południowy cios

piotrzfcb

gówno na patyku ;0

piotrzfcb

Słuchajcie a może Polacy stworzą coś podobnego w stylu " Do utraty sił " czy serii " Rocky " było by całkiem ciekawie gdybyśmy w historii naszego polskiego kina mieli okazję stworzyć coś takiego ok myślę że na polskiego Rocky -ego na pewno nadawał by się Borys Szyc albo znany z "Ojca Mateusza " Pluskwa chyba nie muszę mówić o kim jest tu mowa. W każdym bądź razie to mamy już z głowy teraz fabuła jaka miała by być fabuła polskiego filmu bokserskiego ww.stylach ??? To po drugie a po trzecie kto miałby to wyreżyserować ? A kto napisał by scenariusz ? Ciekaw jestem waszych opinii na ten temat :D

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Paw z południa

piotrzfcb

walić polski tytuł, powinno być normalnie Southpaw bez żadnych pierduł

ocenił(a) film na 10
piotrzfcb

,,Południełapa" fajnie wymyśliłeś no nie ma co translator ładnie Ci mówi. żenada.

Adameczek1995

Zalecam poluzowanie gumy w majtach.

piotrzfcb

Wiem, że "południełapa" napisałeś dla beki, ale niektórzy tutaj pisali o "południu" na serio. XD To jest największa beka!

ocenił(a) film na 9
piotrzfcb

Lewy sierpowy ;)

ocenił(a) film na 7
piotrzfcb

haha, ten wątek jest lepszy niż wyżej wymieniony film :D

ocenił(a) film na 8
wiechuxpijak

nie żartuj nawet tak:P

ocenił(a) film na 7
normalny77

czemu? przynajmniej się uśmiałam!

ocenił(a) film na 8
wiechuxpijak

dobrze że nie na filmie:)

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

paw w południe

piotrzfcb

Grzebać lewą nogą!

ocenił(a) film na 8
piotrzfcb

a ja proponuję prosty i chwytliwy tytuł np. "Walki na ringu", albo "Fajne walki"

piotrzfcb

Lewus, Rzyg w samo południe, Lewarek, Levi' Sztrauzs, Zemsta mańkuta, Lewica w natarciu, Z drugiej strony, Lewinsky, Łomot 1, Pawian z pd. dzielnicy, Wirujący seks 3, Faceci w rękawicach, Dentystyczne piekło, BMU (Boli mnie ucho).

piotrzfcb

Mańkut - Leworęczny Bokser.

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Pięściarski nerwus

ocenił(a) film na 8
piotrzfcb

Nawet nie wiesz, kretynie, co oznacza termin "Southpaw", ale już szukasz poparcia wymieniając te swoje z dupy wzięte, bezsensowne tłumaczenia tytułu, będące co najwyżej wymysłem niedosranego nastolatka.

"Southpaw" to nikt inny, jak bokser walczący z odwrotnej pozycji, czyli mańkut. I tak powinien brzmiec polski tytuł - "Mańkut".

wengard

Kretynem to jesteś ty i tak jak napisałeś - niedosranym. Wszyscy inni jakoś domyslili się, tępaku, że po prostu sobie tutaj żartujemy. Skąd taka agresja? Najwyraźniej masz jakieś problemy w życiu. Poszukaj pomocy specjalisty, może będzie z tobą lepiej. Bezczelny debil...

piotrzfcb

+1 za bezczelnego debila :D

ZiD0

you made my day!!! :D :D

a nawiązując do tematu, to polski tytuł zdecydowanie na minus-dezinformujacy! przeczytałam kiedyś o tym i filmie i pomyślałam: warto obejrzeć. Ale tytuł za nic nie zgrał mi się z tematem i próbowałam sobie go ostatnio przypomnieć bezskutecznie. Jedyne co mi się kołatało po głowie to coś na kształt "Za wszelką cenę"-drugi film z równie fortunnym tytułem, dobrze że Whitaker mi się skojarzył i tak jestem po seansie:)

ZiD0

you made my day!!! :D :D

a nawiązując do tematu, to polski tytuł zdecydowanie na minus-dezinformujacy! przeczytałam kiedyś o tym i filmie i pomyślałam: warto obejrzeć. Ale tytuł za nic nie zgrał mi się z tematem i próbowałam sobie go ostatnio przypomnieć bezskutecznie. Jedyne co mi się kołatało po głowie to coś na kształt "Za wszelką cenę"-drugi film z równie fortunnym tytułem, dobrze że Whitaker mi się skojarzył i tak jestem po seansie:)

ocenił(a) film na 9
piotrzfcb

Nadzieja południa

ocenił(a) film na 8
piotrzfcb

Tylko "Mańkut"

piotrzfcb

'' PIĘŚĆ POŁUDNIA ''

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Takie z ciebie kibic pilkarski jak i znawca boksu panie pozal sie piotr z fcb... Sothpaw lub orthodox, tak sie właśnie podpisuje pozycje w jakich walczą bokserzy, z czego leworęczni to właśnie najczęściej southpaw... Tyle w temacie. Nie było więc potrzeby zakładać durnego forum...

huo_sanchez

Skąd taki ból dupy? Jeśli nie zrozumiałeś, że to nie jest na poważnie to nic nie poradzę. Niektórzy ludzie po prostu są bystrzy inaczej.

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

W twoim przypadku było na poważnie... niedosrany nastolatku z problemami w życiu...

huo_sanchez

To mnie rozbawiłeś :D Skąd taka agresja? Frustracja życiowa? Sąsiad ci żonę obraca? Udaj się do specjalisty :-)

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Nie, ale chyba ci ojciec do wanny wchodził jak byłeś mały

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Nie spinaj sie tak bo moze to twoja stara ten sasiad obracal ;)) Poluzuj wiec gume w gaciach malolacik ;))

huo_sanchez

Ja sobie żartuję, a ty przylatujesz z mordą i sapiesz. To ty poluzuj gumę, frustracie. Zresztą co z tego ile masz lat skoro mentalnie jesteś w gimnazjum... Pisz z sensem albo wcale.

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Niunia się zdenerwowała ? Przykro mi :( Mentalna gimbaza to gość, który na poważnie pisze takie smutki jak 'Południełapa' i nie potrafi sie przyznac że nie ma pojecia o czym mówi. PIsz więc z synku z sensem, albo wracaj do zeszytó lekcje odrabiać..

huo_sanchez

To, że ty jesteś totalnym trepem to nie znaczy, że inni też tacy są. Co ja chcę tutaj osiągnąć? Biję się z gównem i dziwię się, że śmierdzi. Czegokolwiek nie napiszesz to i tak potwierdzasz tylko swoją głupotę, chłopcze. :-)

ocenił(a) film na 6
piotrzfcb

Idź do specjalisty i wszystkiego najlepszego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones