PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849135}

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean
5,8 13 852
oceny
5,8 10 1 13852
3,7 3
oceny krytyków
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze
powrót do forum filmu Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

Wydaje mi się, że na tiktoku już trwa burza o zbyt "stereotypowe" spojrzenie na Koreę (czytaj. rasistowskie). Quo vadis, świecie?

ocenił(a) film na 4
kill_bill87

Co tam takie stereotypowego niby jest?

ocenił(a) film na 6
kill_bill87

"Na TikToku" - czyli w nieistotnej dla rzeczywistości bańce. A niech się bawią i sieją burzę do woli, nikt tego poważnie nie potraktuje. Szanujmy się. :)

Voytash89

Otóż to!

ocenił(a) film na 7
kill_bill87

Rozwiniesz temat rasizmu /rzekomego?/ w tym filmie. Zainteresowało mnie to.

lola23

Trafiłem na opinię pewnej Koreanki, która twierdziła, że kulturowe oblicze jej państwa to nie tylko karaoke, chodzenie w kimonie i zabiegi pielęgnacyjne... I jest to krzywdzące i stereotypowe... Moja mina wyrażała ogromne "WTF?"... Jeśli znajdę jej profil/film to wstawię tutaj link.

ocenił(a) film na 7
kill_bill87

Zgadzam się, że oblicze tego kraju to nie tylko to, o czym napisała, ale tutaj mamy jednak film o nastolatce, to jasne, że bardzo /najbardziej/ cieszy ją ta strona Korei. I jest to film, czas jest ograniczony, w serialu może pozwiedzałaby więcej muzeów. W takim wydaniu ja nie widzę rasizmu, chociaż nie przeczę, że go tam nie ma, bo ponoć nie białym to oceniać.

lola23

A ja mam to w dupie (w sensie reakcję tiktokerki, a nie Twój wpis Lola23), bo uważam, że film na rynek amerykański (pełen "płatków śniegu" i ludzi, którzy uważają się za "woke") jest idealny. To słodko-pierdząca komedyjka. Idealny wypełniacz czasu dla 13/16-latek z IQ w okolicy chleba tostowego, niemniej sam go obejrzałem. Idealny do prasowania ubrań i jako tło do codziennych obowiązków.

ocenił(a) film na 7
kill_bill87

No i git. A ja tez obejrzałam z przyjemnością, może i mam iq podobne do chleba testowego (oby nie;;), ale lubię takie filmy , po których niczego się nie spodziewam i lekko się na nie patrzy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones