Finding Your Feet

1 godz. 51 min.
6,6 4 336
ocen
6,6 10 4336
2 657
chce zobaczyć
{"rate":6.25,"count":4}
{"type":"film","id":745975,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Finding+Your+Feet-2017-745975/tv","text":"W TV"}]}

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

opis dystrybutora kino

Sandra (Imelda Staunton) jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, która zdaje się mieć wszystko – bogate życie towarzyskie, majętnego męża oraz piękny dom. Wszystko jednak zmienia się w dniu, w którym kobieta odkrywa, że jej mąż ma romans z jej najlepszą przyjaciółką. Zdruzgotana Sandra wyjeżdża do Londynu, gdzie zamieszkuje ze swoją starszą siostrą Bif (Celia Imrie). Na miejscu niespodziewanie na nowo odkrywa radość życia.Pełna pozytywnych emocji komedia romantyczna o kobiecie po rozwodzie, która dzięki zwariowanym przyjaciołom otwiera się na nowe doznania i zaczyna czerpać z życia garściami.

platforma vod

Kiedy Sandra Abbott odkrywa, że jej mąż Mike, z którym przeżyła 35 lat, zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką Pamelą, po prostu odchodzi z domu. Szuka ukojenia i zapomnienia chroniąc się u swojej starszej siostry Bif, mieszkającej w Londynie. Do tej pory nie utrzymywały ze sobą bliższych kontaktów, zresztą zawsze bardzo się różniły chrakterami, temperamentem, preferowały inny styl życia. Bif to kobieta wyzwolona, nie uznaje stałych związków, często zmienia partnerów, interesuje ją tylko dobra zabawa. Spokojna i zrównoważona Sandra, do tej pory nie tolerowała takich zachowań. Ale właśnie teraz okazuje się, że zmiana była jej potrzebna, by poznać prawdziwy smak życia i zakosztować mocnych wrażeń. Podąża więc za swoją siostrą i jej przyjaciółmi, całkowicie dając się wciągnąć w wir ich szalonych uciech. Sandra szybko przekonuje się, że trzeci wiek, emerytura i rozwód nie stanowią żadnej przeszkody do zmiany dotychczasowego życia, do rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

TVP