pusty film

Film jest kompletnie pusty. Nie ma w nim nic. Kadry są długie i praktycznie bez treści. Nie dowiecie się niczego ani o zwolennikach pis, ani o zwolennikach kodu. Emocji zero. Fabuły zero. Oczywiście na siłę można by coś wyciągnąć i argumentować za tym dokumentem....ale to mocno na siłę.

W zasadzie zdradziłem wszystko o tym filmie, ale jednak nie zaznaczam, że ta opinia to spoiler zdradzający fabułę. Nie ma tu fabuły i nie ma sensu. Mam wrażenie, że student spróbował swoich sił. Niech się student filmówki rozwija, ale nie stawajcie się królikami doświadczalnymi, bo szkoda czasu.

5
 • Odnoszę wrażenie, że vladimir_putin albo nic nie zrozumiał z filmu albo go nie widział. Każdy człowiek myślący na poziomie wyższym od szkoły podstawowej powinien zauważyć, że ów polityczny spór jest niejako pretekstem do opowiedzenia o naszej mentalności, o naszych emocjach i motywacjach. Krótko mówiąc o człowieku. Aż dziw bierze, że można wypisywać takie bzdury (przykro mi to mówić, ale nie znajduję innego określenia) na temat tego filmu. Polecam wszystkim, by wybrali się na projekcję. Moim zdaniem, film jest godny poświęcenia mu uwagi. Jest to jeden z nielicznych ostatnio dokumentów, w których nie stawia się jedynie na szokujący efekt, a podejmuje się próbę opisu nas samych i rzeczywistości, w którą tworzymy.

  • Może i ten spór jest doskonałym pretekstem do opowiedzenia o naszej mentalności. Nie ma to jednak nic wspólnego z tym filmem, gdzie przydługie kadry niczego nie wnoszą.

   Jeśli jesteś wybrednym konsumentem filmów, to srodze się zawiedziesz na tym dokumencie.
   Jeśli szukasz w historii przyczyn powstawania reżimów autorytarnych w jednych miejscach, a demokracji w innych, to srodze się zawiedziesz.
   Jeśli chciałbyś poznać naturę konfliktu zwolennicy PIS vs obrońcy demokracji, to srodze się zawiedziesz.
   Jeśli jesteś kolegą Jan_Kowalski100 to nie wypada ci źle mówić o tym filmie, ale jeśli masz inne zdanie to z pewnością zacznie być rozważana "wysokość twojego poziomu" i zostanie wyrażona opinia, że piszesz bzdury....cóż taki mamy klimat.

 • " Emocji zero. Fabuły zero.", przecież to dokument!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: