Good Kill

1 godz. 44 min.
6,3 6 556
ocen
6,3 10 6556
2 820
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":708003,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Good+Kill-2014-708003/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dobre zabijanie
  • the_roczek ocenił(a) ten film na: 6

FIlm niezły ale nie zachwyca. takie mocne 6 czy 7. Troche nudnawy. Generalnie to polecam bo wsród tego całego gówna jakie kręca w dzisiejszych czasach film odstaje od reszty- mianowicie nie jest glupi i denny:)

• rafffff ocenił(a) ten film na: 8

the_roczek Zgadzam się z Tobą kolego. Dużo sprawniej bo o wiele krócej oddałeś sens mojego posta! :__:

• biszek ocenił(a) ten film na: 5

the_roczek kilka bombek wystrzelonych za pomoca drona (wszystkie wygladaly identycznie), kilka przejazdow autostrada, problem z alkoholem, post dramatic stress od pracy czyli wszystko (poza dronami) bylo walkowane w stu roznych kombinacjach... nuuuda

• failedmission ocenił(a) ten film na: 5

biszek Od strony technicznej film rzeczywiście leżał. Po pierwsze uzbrojenie nie ogranicza się do rakiety naprowadzanej laserem. Po drugie ostatni strzał był wyjątkowo naciągany. Wystarczyło łupnąć 5 metrów poniżej gościa, fala uderzeniowa by go zabiła a kobieta nie miałaby rozerwanych bębenków. Scenarzyści widocznie nie oglądali filmików na liveleak jak precyzyjnie można eliminować pojedyncze cele, krótkimi seriami z nisko kalibrowych działek.

• marcholt ocenił(a) ten film na: 7

failedmission O to ciekawe, a powiedz mi jakie nisko kalibrowe działka są montowane na dronach? Pytam z ciekawości, bo na liveleaku jedyne ataki "z działek" jakie widziałem to ataki śmigłowców. Chętnie dowiem się czegoś od specjalisty.

• failedmission ocenił(a) ten film na: 5

marcholt Jeśli to był, za każym razem dron, to rzeczywiście dostępne ma tylko pociski Hellfire. Z jakiegoś powodu myślałem, że misje były wykonywane przy pomocy AC-130.

• failedmission Po co AC -130, dodatkowy operator, ten samolot ma swoją załogę na pokladzie.

• Krzysztof421 ocenił(a) ten film na: 7

the_roczek Dokładnie zgadzam się z Tobą w 100%.
    http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/dobre-zabijanie-201...