PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 911
ocen
8,2 10 1 106911
8,8 27
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Oryginalny język

ocenił(a) film na 8

Skoro film jest produkcji Włosko-Hiszpańsko-RFN-owskiej to raczej nie był kręcony po angielsku? W takim razie to co oglądałem było dubbingiem?

ocenił(a) film na 8
Zielony2009

Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

Zielony2009

Oryginalny język to angielski. Film był kręcony właśnie w takim języku. Inne języki tego filmu to dubbingi dodane na potrzeby telewizji (włoska, niemiecka itp.). Eastwood nie powiedział żadnej kwestii w innym języku niż angielski.

ocenił(a) film na 9
KLAssurbanipal

Wg wiki:
Language: Italian English

Na końcu filmu, przed krótkimi napisami jest tekst:
EXTENDED ENGLISH- LANGUAGE VERSION, poniekąd sugerujący, że film był kręcony w obu wymienionych wyżej językach. Kiedy wpatrzymy się dokładniej w grę niektórych aktorów widać wyraźnie, że dubbingowali swoje kwestie na język angielski.

Apiseq

O czym wy piszecie? Takiej glupoty juz dawno nie widzialem. Przeciez produkcja oznacza w jakich krajach byl film krecony. Rownie dobrze moglaby byc tam Kambodza, Malezja, Etiopia...jezyk i tak bylby angielski poniewaz aktorzy mowia po angielsku...

ocenił(a) film na 9
arielos

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Film był kręcony w dwóch językach, niezależnie od krajów w jakich był wyprodukowany. Czego tu nie rozumiesz jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones