PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752725}
7,7 172 312
ocen
7,7 10 1 172312
7,0 34
oceny krytyków
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
powrót do forum filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Przecież na końcówce filmu Rocco chwali nowe kolczyki Evy, a Cosimo odbiera telefon od gościa który pyta czy jakiejś jego kobiecie (Bianca nie nosi) się spodobały. Potem ona pluje mu w twarz w toalecie i mówi że jest obrzydliwy.

Przypadek? Czy mi się wydaje?

Dodatkowo, film jak dla mnie - gdyby nie było w nim tego że każdy każdego zdradza, nie miał sensu. Musieli to włożyć eby cokolwiek z niego powstało bo by nie było co oglądać. Tak na to patrzę.
Nie wiem w jakim świecie żyjecie, ale najpierw Eva mimo że pradopodobnie zdradza Rocco sama tak bardzo chce tą zabawe, nikt nie ma wyciszonego telefonu (!), po prostu wszystko robione pod ustawkę... Fajny wątek Rocco z córką.

Jednak rzeczywiście coś za co trzeba docenić film to zakończenie, które pokazuje co by się stało gdyby nie zagrali - to pokazuje nasze sytuacje z codziennego życia. Że jaka jest różnica w relacji gdzie tylko mówimy, a gdzie jesteśmy też szczerzy. I jak o to trudno. Tyko z tą różnicą że jakbyśmy w coś takiego zagrali to by się nie okazało że wszyscy wszystkich zdradzają co nie.

Film ma jakieś przesłanie, rzeczywiście to jesst ujęte trafnie.

ocenił(a) film na 10
jarr25_filmweb

No Eva zdradza go,ale jej kochanek siedzi przy stole,więc nie obawia się tego,że coś przyjdzie od niego na jej telefon ;)

ocenił(a) film na 8
livial

Ale patrz jaka... Sprytna. Wiedziała, że do niej nic nie przyjdzie od kochanka bo siedział obok więc zainicjowała "zabawę" by dowiedzieć się o brudach innych znajomych. Jest prawie 2 w nocy i nie mogę znaleźć dobrego określenia na taką osobę no ale jakbym powiedział po mojemu kim ona jest dla mnie to bym dostał bana :c

ocenił(a) film na 7
Wroganin

Dokładnie - żółć się gotuje na samą myśl że ktoś mógłby się tak zachować...

ocenił(a) film na 9
jarr25_filmweb

Czemu ona jest zła, skoro koleś zdradza swoją dziewczynę, to dlaczemu by nie ją (je)?
Wtf

Wroganin

Moją uwagę też przykuł wątek Evy, która siada do stołu z przyjaciółmi, mężem i swoim kochankiem i dziwnym trafem to właśnie Eva chciała grać w tę grę i myślę że to nie przypadek... Czy zgodzicie się ze mną że chciała uspokoić swoje sumienie wyciągając grzechy przyjaciół?
Wroganin - myślę że "perfidna" to dobre aczkolwiek za delikatne określenie :)

ocenił(a) film na 7
Miotka_fw

Cwana i wyrachowana ;)

ocenił(a) film na 8
jarr25_filmweb

nie było tu przypadku. Ona zdradzała męża ze swoim przyjacielem, ktory siedzial przy stole, ktory także zdradzał ją i swoją żone, czyli w skrócie miał 3 kochanki :D dlatego ona rzuciła mu te kolczyki, gdy sie dowiedziała, że on zdradza zone bo przez to wiedeziala ze zdradza też ją. dobrze mówie ? :D

użytkownik usunięty
stahoo14

dobrze :)

stahoo14

"przyjacielem, ktory siedzial przy stole, ktory także zdradzał ją i swoją żone, czyli w skrócie miał 3 kochanki :D"

Raczej żonę + 2 kochanki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones