plakat filmu Dokąd zawiedzie cię dzień

Dokąd zawiedzie cię dzień

Where the Day Takes You
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
956
chce zobaczyć
{"type":"film","id":11622,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dok%C4%85d+zawiedzie+ci%C4%99+dzie%C5%84-1992-11622/tv","text":"W TV"}]}
Dokąd zawiedzie cię dzień
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Hollywood, sławna dzielnica Los Angeles, wciąż budzi emocje, działa na wyobraźnię, przyciąga bogactwem i blichtrem. Jest to jednak także miejsce straconych złudzeń i niespełnionych marzeń. Codziennie przybywa tam mnóstwo młodych ludzi, którzy z rozmaitych przyczyn porzucili swoje domy. Mają swoje marzenia o lepszej przyszłości lub szukająHollywood, sławna dzielnica Los Angeles, wciąż budzi emocje, działa na wyobraźnię, przyciąga bogactwem i blichtrem. Jest to jednak także miejsce straconych złudzeń i niespełnionych marzeń. Codziennie przybywa tam mnóstwo młodych ludzi, którzy z rozmaitych przyczyn porzucili swoje domy. Mają swoje marzenia o lepszej przyszłości lub szukają ucieczki od problemów. Jedni i drudzy często kończą na ulicy - żyją z kradzieży, handlu narkotykami, prostytucji. W Hollywood tworzą się gangi, których członkowie są coraz młodsi i coraz bardziej agresywni. Dwudziestojednoletni King (Dermot Mulroney) zostaje przywódcą jednego z takich gangów. Ich domem jest ulica. Żyją według własnych, ustalonych zasad, popierają się, stają w swojej obronie. Wrogiem Kinga jest Tommy (Peter Dobson). Tymczasem w paczce pojawia się Heather (Lara Flynn Boyle), która właśnie przyjechała z Chicago.

Dokąd zawiedzie cię dzień zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.