PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37101}

Doktor Freud

Freud
7,4 392
oceny
7,4 10 1 392
Doktor Freud
powrót do forum filmu Doktor Freud
_Tanya_

Warto (głównie ze względu na Clifta).

ocenił(a) film na 6
_Tanya_

warto.nawet jesli Ci się nie spodoba warto zobaczyc.

_Tanya_

A ma ktoś z Was ten film, albo wie skąd wziąć??

ocenił(a) film na 8
rurabomber

Wybacz, że piszę po latach, ale mam ten film, z polskim lektorem, jeśli Cię to jeszcze interesuje. Pozdrawiam.

IrenaSz

O, może wstawisz go na youtube?
A masz jeszcze jakieś filmy z Cliftem?

ocenił(a) film na 8
fajne_filmy

Witam. Niestety nie umiem niczego wetknąć do sieci. Z racji mojego starszego wieku nie jestem zbyt bystra w komputerze. Umiem tylko dany film przegrać z dysku nagrywarki dvd na płytę dvd i przesłać tę płytę komuś na adres pocztowy. A filmów z Montgomery Cliftem mam nieco, bo od zawsze bardzo go lubię.

IrenaSz

Dziękuję za odpowiedź.
Też bardzo lubię tego aktora i szukam wszelkich filmów gdzie mogę, lecz nie jest to łatwe. No ale nic, będę szukać dalej :)
A jaki jest Pani ulubiony film z jego udziałem?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
fajne_filmy

Wiele jego filmów bardzo lubię - Dziedziczka, Miejsce pod słońcem, W poszukiwaniu deszczowego drzewa, Młode lwy, Skłóceni z życiem, Stąd do wieczności, po prostu wszystkie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
fajne_filmy

Większość filmów na szczęście jest już do znalezienia na gryzoniu.

ocenił(a) film na 7
_Tanya_

Interesujący

_Tanya_

Jeśli Sartre napisał scenariusz to możliwe że warto.
Film dzisiaj można znaleźć.

ocenił(a) film na 7
Woland88

z takim reżyserem, takim aktorem i takimi scenarzystami... jeszcze się pytasz? a film z lektorem znajdziesz na chomiku.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
dzon

nie wiem o co chodzi z tym sartrem bo w napisach początkowych nie jest wymieniony przy scenariuszu (ani nigdzie indziej)

aha no już wiem, napisał scenariusz ale go nie wykorzystali więc niepotrzebne jest tu jego nazwisko

ocenił(a) film na 8
_Tanya_

Naprawdę warto - świetna rola Montgomery Clifta! I interesująca narracja - głos Johna Hustona. Polecam.

_Tanya_

Warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones