PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828339}

Doktor Sen

Doctor Sleep
6,9 48 171
ocen
6,9 10 1 48171
5,9 21
ocen krytyków
Doktor Sen
powrót do forum filmu Doktor Sen

Nie wiem jak wy, ale ja zarówno w książce jak i filmie widzę pewne nawiązania do teorii spiskowej Pizzagate (https://pl.wikipedia.org/wiki/Pizzagate) czyli wątek Prawdziwego Węzła, wykorzystywania nieletnich, para >> adrenochrom.

ocenił(a) film na 8
mirmar67

czyli nie tylko mi się skojarzyło...

mirmar67

same here

mirmar67

Od razu to mi przyszło na myśl. Trafiłeś w sedno. King mocno do tego nawiązał.

ocenił(a) film na 5
mirmar67

Wątek Prawdziwego Węzła można z łatwością dopasować do miliona historii tego typu. Więc raczej to nie "King nawiązał", tylko wy dopasowaliście to, co chcecie, żeby do siebie pasowało.

użytkownik usunięty
mirmar67

Miałam to samo skojarzenie.

ocenił(a) film na 5
mirmar67

Miałam to samo napisać. Tak wyraźna analogia, że wątpię, by to był przypadek.

mirmar67

Dzięki za zauważenie tego, oraz za wszystkie inne komentarze tutaj na ten temat. Sam zobaczyłem ten film wspomniany na jednym z wielu filmów dokumentalnych o konspiracjach. Studiuję temat konspiracji elit zachodnich analitycznie od wielu miesięcy i niestety coraz bardziej skłaniam się ku temu, że te szokujące teorię jednak są prawdziwe...

Dla znających angielski polecam serię 10 odcinków The Fall of Cabal na Bitchute oraz jego sequel, ponad 20 odcinków. Również serię Mouthy Buddha.

To na wprowadzenie, już sama ilość czystych faktów i szokujących "zbiegów okoliczności" powinna wprawić w dysonans poznawczy i powoli zacząć otwierać oczy. Ostrzegam, że jeśli ktoś nie czuje się odważny, to lepiej niech nie ogląda, bo od tego nie ma odwrotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones