PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836440}

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
6,7 64 725
ocen
6,7 10 1 64725
5,7 35
ocen krytyków
Doktor Strange w multiwersum obłędu
powrót do forum filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

H.P Lovecraft

ocenił(a) film na 8

Jest to aktualnie najbardziej wyczekiwany przezemnie film MCU, po pierwsze, Bardzo lubię, pierwszy film i samą postać Doctora Strangea, a tutaj na dodatek dostaniemy jeszcze Scarlet Witch! wydaję się ,żę buduję się coś na wzór komiksowych Midnight Sons! kto wie, może to będzie pod tytuł 3 Doctora Strangea? z zapowiedzianym Bladem z Mahershala Alim i Moonknightem zapowiedzianym na platformę Disney + kto wie może jeszcze Ghost Rider zostanie zapowiedziany w najbliższym czasie?. Po drugie, sam tytuł odrazu mnie chwyta! Wydaję mi się że odnośi się do opowiadania grozy H.P Lovecrafa pod tytułem "At the Mountains of Madness" podczas prezentacji Kevin Feige powiedział ,że ma być to pierwszy film MCU utrzymany w klimacie Horroru...Kosmiczny Horror I Doctor Strange pasują, aż nazbyt dobrze by przepuścić taką okazję w filmach, zapowiada się fenomenalny film Marvel Studios!

ocenił(a) film na 6
vangance

Najprawdopodobniej jednak skończy się na tym:

https://corporateentertainmentagency.com/wp-content/uploads/2018/03/Comic-Superh eroes-1.jpeg

katedra

O tym samym pomyślałem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones