PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99857}

Dom 3

The Horror Show
5,6 763
oceny
5,6 10 1 763
Dom 3
powrót do forum filmu Dom 3

Dupa, nie dom 3

ocenił(a) film na 6

Podpięcie tego filmu pod serię to jakaś pomyłka. Po dwóch lajtowych częściach (dwójka to w sumie fantasy dla młodzieży) pod serię podpięto zaskakująco krwawy i brutalny slasher, który nie miał być z założeniu częścią sagi. Ale dobra, mnie to nie boli. Boleć by mogło tatę 10 latka, który liczył na coś pokroju poprzedniej części : )
A więc Dom 3, a tak naprawdę Horror Show (równie durny tytuł), to krwawy slasher z Lencem Henriksenem w roli policjanta, który doprowadza krzesło elektryczne psychopatę-mordercę dzieci (i wszystkiego co się rusza). Ten oczywiście powraca z zza grobu aby dokonać zemsty. Fakt faktem, większość akcji dzieje się tu w domu bohatera, więc film faktycznie może się kojarzyć jakoś z tytułem Dom… ale takich filmów są setki. Nie ważne. Całość zrealizowano bardzo sprawnie, obsada jest niezła, budżetu nie brakło, efekty są fajne, gore jest nawet sporo, są też inne atrakcje (głowa mordercy w kurczaku – Lol). Durne to, ale bawiłem się naprawdę przednio. Dla fanów horrorów z lat 80 tych – polecam.

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

ciekawostki: "Ten film nie jest częścią serii "Dom". Producenci zmienili tytuł na Dom 3" na potrzeby rynku zagranicznego, a ponieważ istniał już film "Dom 3", właściciele praw do serii "Dom" zmienili tytuł trzeciego filmu na "Dom 4"." - czasem dobrze poczytac cos poza tytułem...

ocenił(a) film na 6
carnivore1

dzięki za info, przeoczyłem to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones