PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669073}
6,2 12 311
ocen
6,2 10 1 12311
Dom Hemingway
powrót do forum filmu Dom Hemingway

Swietny klimat, muza, ciekawa historia i co najwazniejsze JEDNA Z NAJLEPSZYCH ROL JUDE
LAW'A. FACET W TYM FILMIE WYMIATA I WCZUL SIE NA MAKSA W ROLE. POLECAM TEN
FILM ALE OBEJZEC W CISZY I SPOKOJU! JUDE LAW BYL DOM'EM HEMINGWAY'EM!!!
ROLA NAPRAWDE NIEDOCENIONA A WARTA GLOBA I OSCARA.

punisher822_filmweb

To chyba trollllllll.

ocenił(a) film na 10
Bloodshake

TROLL to masz na 2 imie chlopie to po1 a po2 to co napisalem wyzej jest prawda i napisalem co mysle. J.LAW zagral tamta role rewelacyjnie i wielu ludzi to potwierdza wiec jestes w malej nic nie znaczacej mniejszosci ktora moze nam co najwyzej buty czyscic ;-)! DOBRANOC!

punisher822_filmweb

Po pierwsze to nie chłopaku. A po drugie dobija mnie poziom ludzi, którzy każdego kto ma inne zdanie tylko wyzwą, albo napiszą coś właśnie w Twoim stylu. Obraziłam Cię? Zacząłeś wątek więc odpowiadam bo mam takie prawo. Za brak rozumu Ty będziesz czyścił buty za marne pieniądze. Życzę koszmarów!

ocenił(a) film na 8
Bloodshake

Tak gwoli ścisłości to Ty go nazwałaś trollem, za to, że wyraził swoje zdanie, więc to chyba Ty tu jesteś tą, która obraża innych. ;)

LaMuerte

Nie jego jako osobą tylko wypowiedź.

ocenił(a) film na 8
LaMuerte

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
LaMuerte

Dokładnie!

punisher822_filmweb

Popieram film bomba 9/10 ośmiałem się na maksa a rola Jude Law'a arcydzieło :)

ocenił(a) film na 1
Ricky79

polecam zobaczyć drugich milion podobnych ról :-)

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Jak mówisz to też nie używasz polskich liter?
Śmiesznie musisz brzmieć.

ocenił(a) film na 1

ciężko nazwać to komedią bo niby z czego sie tu smiać z rżnięcia z picia czy z bijaty?

użytkownik usunięty
MarcinCinalDobro

Mi to mówisz?
Doskonale zdaję sobie sprawę z chujowatości tego filmu.

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jude Law dźwiga całą historię na swych barkach i poradził sobie wspaniale. Dużo lekkiego gangsterskiego humoru, dużo męskiej charyzmy i siły przebicia. Dawno nie widziałem tak dobrze zagranej roli oprycha. Aktor u mnie zapunktował. Film ma też swoją drugą, miękką, bardziej emocjonalną stronę. I w tym aspekcie wyszło bardzo szczerze i naturalnie. Takie proste wątki jakich niby wiele zostały zrealizowane umiejętnie i nie czuje się banału, tylko z niepokojem kibicuje cierpiącemu bohaterowi próbującemu jakoś poskładać swoje życie. Film jest naprawdę fajny!

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Ciekawe, bo wprawdzie sam bardzo lubię Law'a, jest świetnym aktorem, ale akurat w tym filmie nie przekonał mnie do siebie. I to prawdopodobnie nie ze względu na grę aktorską, bo trudno mu cokolwiek w tej kwestii zarzucić. Brakuje mi jednak tutaj jakiejś zwierzęcej, fizycznej brutalności, wewnętrznego mroku. Law'a odbieram bardziej jako chudego cwaniaka, niż bandytę. Zapewne lepiej - w mojej ocenie - wypadłby tutaj Liev Schreiber lub Tom Hardy.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Puść penisa i puknij sie dłonią w czoło, faktycznie Jude Law odwalił kawał dobrej roboty, stworzył świetną postać i genialnie ją zagrał, co nie zmienia faktu że nie da sie uratować filmu z kiepską fabuła i niedokończonymi wątkami. Co do opinii @Zyndram nie zgadzam się ta postać nie potrzebowała 'wewnętrznego mroku' to miałbyć właśnie taki prosty zapijaczony zbir który problemy rozwiązuje przemocą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones