Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu

2004 2 godz. 5 min.
7,3 44 150
ocen
7,3 10 44150
8 340
chce zobaczyć
{"rate":5.33333,"count":3}
{"type":"film","id":108474,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Shi+Mian+Mai+Fu-2004-108474/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów
 • Adrian2311 ocenił(a) ten film na: 8

  Właśnie skończyłem oglądać w wersji HD i muszę przyznać że od strony wizualnej film
  wymiata, tak dobrze dobranych kolorów i krajobrazów od dawna nie widziałem i trzeba
  przyznać że Chińczycy są mistrzami w tym fachu a i dodam że fabuła też niczego sobie tylko
  nie rozumiem po co ten ich cały plan był bo wyszło na to że tylko po to żeby wciągnąć w
  zasadzkę Jina bo jak się okazało Leo o wszystkim wiedział i nie zdradziło by to kryjówki sztyletów

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

  Adrian2311 detale ...

 • Harry9010 ocenił(a) ten film na: 7

  Adrian2311 Cóż dawno to oglądałem ale o ile pamiętam głównym celem tego całego planu było uwolnienie i ochrona Mei bo w końcu była jedną z najważniejszych członków DLS. . .

 • bialy333 ocenił(a) ten film na: 8

  Adrian2311 Fakt Chińczycy nie stronią od wyrazistych kolorów, ale potrafią je w odpowiedni sposób wykorzystać. Wszystko jest idealnie stonowane i dopracowane. To co w niektórych produkcjach razi oczy, tu działa wprost przeciwnie, czyli na korzyść filmu. Wystarczy spojrzeć choćby na kostiumy. Scenerie jak to zauważyłeś też są piękne, fabuła niezła, ogólnie miło spędziłem czas. Oglądałem go dwukrotnie i jeśli będę miał okazje niewykluczone, że obejrzę ponownie.

 • SWJar ocenił(a) ten film na: 5

  Adrian2311 Istotnie ta misja i jej przebieg by wpędzić w zasadzkę Jina była tylko pretekstem do tej historii miłosnej, bo wyeliminowanie go jaką niby miałoby dać korzyść sztyletom w walce z rządem, jak to taki hulaka ten Jin choć był jakims kapitanem policji, ale to i tak nic nie zmienia. Sam ją pojmał ten szpieg jej znajomy ze sztyletów, wiec nie chodziło o to by ją uwolnić bo sam decydował o tym czy ją zapuszkować, a potem jeszcze smucił, że ona flirtuje z innym a sam to zaproponował by Jin ją eskortował, chyba, że te przywódczynie sztyletów taki rozkaz wydały. Ruch na potrzeby filmu i tyle. Wyszło przyzwoicie mimo to.

 • Adrian2311 planem finalnym było sprowadzenie generała i jego armii w zasadzkę, finału tej rozgrywki już nie zobaczyliśmy