PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118724}

Dom na Przeklętym Wzgórzu

House on Haunted Hill
6,5 4 551
ocen
6,5 10 1 4551
7,2 5
ocen krytyków
Dom na Przeklętym Wzgórzu
powrót do forum filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Spodziewałam się czegoś równie bzdurnego jak jego remake, a tu świetny kryminał, zamiast głupkowatego horroru.
Gdyby nie słaba gra aktorska (wszystkich poza Pricem :) film byłby genialny.
Oryginalny, zaskakujący scenariusz. Film broni się do dziś, nawet z siermiężnymi jak na dzisiejsze czasy efektami specjalnymi - bo one tu pasują właśnie takie (nie chcę zdradzać fabuły więc nie powiem dlaczego - obejrzyjcie to zobaczycie).

ocenił(a) film na 7
ale_ale

Mi też się bardzo podobał ten film - nie ma tu jakiś czary-mary z remake'u , duszków itp. Dałbym 8, ale miał jednak trochę niedociągnięć - nie chodzi mi o wizualność , bo nawet ta babcia na kółkach mi się osobiście podobała, [SPOJLER][SPOJLER][SPOJLER] ale np. gdy Annabelle ukazała się za oknem tej dziewczyny, żeby ją przestraszyć, to jak zrobiła to, że sznur obwiązywał się sam w okół nóg :D

ocenił(a) film na 7
ale_ale

Zgadzam sie, Price jak zwykle wymiata, co do reszty aktorow nie bylo tak zle, ogolnie klimat filmu jest naprawde dobre a niskobudzetowe efekty tylko dodaja uroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones