PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30426}

Dom na Przeklętym Wzgórzu

House on Haunted Hill
5,8 13 947
ocen
5,8 10 1 13947
5,5 4
oceny krytyków
Dom na Przeklętym Wzgórzu
powrót do forum filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu

2/10

ocenił(a) film na 2

Obejrzałam z ciekawości, tylko dlatego, że gra w nim Ali Larter. Zawiódł mnie na całej linii, mam nadzieję, że nigdy w życiu już tego szmatławca nie zobaczę.

ocenił(a) film na 1
kura_robi_koko

popieram.

ocenił(a) film na 8
kura_robi_koko

a dlaczego zawiódł?

ocenił(a) film na 2
matti87

efekty, realizacja i szczątkowa fabuła to kompletne dno

kura_robi_koko

Ja naprawdę lubię horrory bardzo i nawet jak dla niektórych są słabe i durne a dla mnie są ok..bo po prostu są horrorem nawet jak są oklepane i bywają głupie to i tak daje wysokie oceny nawet 10,ale ten film to jakiś żart.
Widziałem karme dla bestii ..ten film nikomu nie polecam..ale ten film na dobrą ocene nie zasługuje również..
Za Famke którą kocham,dam 1 punkt
Za Bridgette którą lubię(Sonya z mortal kombat ;) ) daje też 1 punkt
Za Ali którą lubię i znam z oszukać przeznaczenie dam 1 punkt
No więc moja ocena 3 ;)

ocenił(a) film na 7
kura_robi_koko

osly nie znacie sie na horrorach powino byc 8 lub 7

kura_robi_koko

Sama zobaczyłam film w czystej ciekawości. Owszem - nie powalił mnie na kolana, ale miał w sobie coś, co mnie kręciło... Może to ta cała gra? Uwielbiam filmy o psychologicznej tudzież psychicznej tematyce. Więc za to pierwszy plus, drugi natomiast ogromny plus za ŚWIETNĄ muzyką. Kocham soundtrack, kocham! :-)

użytkownik usunięty
kura_robi_koko

kwestia gustu tobie się nie podobał a mi tak ;P

kura_robi_koko

no jakoś specjalnie powalający to ten film nie jest .!

mrs robinson

daje 6, ale mocno naciągane.

ocenił(a) film na 6
kura_robi_koko

Mi np się podobał jestem fanką horrorów;p i ten jak najbardziej przypadł mi do gustu dałam mu 5;]

kura_robi_koko

zajmij sie czymś innym, bo filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones