PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30426}

Dom na Przeklętym Wzgórzu

House on Haunted Hill
5,8 13 946
ocen
5,8 10 1 13946
5,5 4
oceny krytyków
Dom na Przeklętym Wzgórzu
powrót do forum filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu

film mojego dzieciństwa.Pamiętam jak oglądałem po raz pierwszy,niesamowicie bałem się w trakcie seansu , jak i długo po seansie.

ocenił(a) film na 10
maciekb80

To prawda, oglądałam go dość dawno temu, myślę że było to kilka lat w tył, a boję się do dziś. W mojej pamięci utknęła głęboko scena ze zbiornikiem krwi. Świetny film.

ocenił(a) film na 7
przemkowamadziola

Dokładnie.Mnie na myśl o niektórych scenach też pojawia się nie tyle gęsia skórka co sentyment do porządnego horroru

ocenił(a) film na 3
maciekb80

No ja też tak mam z kilkoma filmami, a dokładnie horrorami, które nie są z wyższej półki, a jednak jakiś sentyment, słabość do nich pozostała. Niestety to ''coś'' do nich nie należy.
No, ale jak widać są i tacy, którym ''forteca'' się podobała.

pozdro

djrav77

No i poco komentujesz i prowokujesz? Internetowi trolle...

ocenił(a) film na 3
marcin2321

Ty to nazywasz prowokacją? Chyba tylko dlatego tak mówisz, bo dałem niską ocenę, która uwłacza Twoim ''odczuciom'' hehe.
Ile Ty masz lat żeby tak to odbierać?
Równie dobrze mógłbym nazwać trollem Ciebie, bo dałeś 9/10 i się burzysz, jakby było o co...
Dla mnie film słaby, zawsze słabym pozostanie. Ale odróżniam słaby od rewelacyjnego, a takich wśród horrorów jest jak na lekarstwo...

djrav77

Nie rozumiem takich ludzi jak Ty, nie wiem, czemu takie zjawisko hejterskie się rozpowszechnia wśród młodzieży... :(

ocenił(a) film na 3
marcin2321

Jak widać, Ty wielu rzeczy najwyraźniej nie pojmujesz....
Jeszcze jedno. Gdybyś był spostrzegawczy, a raczej nie jesteś, dostrzegł byś, że ja akurat do młodzieży nie należę.
Za to Ty ze swoim podejściem, chyba znajdujesz się aktualnie w tymże młodzieżowym ''koszyku''.
Zdaje się, że nie rozumujesz również pojęcia ''hejterstwa''. No cóż.... ŻYCIE.

ocenił(a) film na 7
djrav77

ale że co ? na logikę masz mieć 77 lat ?

ocenił(a) film na 3
maciekb80

Tak, nie czaję ludzi, którzy w swój login pchają nie rok urodzenia, a lata, które aktualnie posiadają. Może to ma coś wspólnego z logiką? Zastanów się i Ty, zanim palniesz głupotę. Skoro według Twojego toku myślenia ja mam 77 lat, co jest durne na maksa, wychodzi, że Ty masz 80 hehe. Witaj więc z klubie ...dziadku :)
Po drugie, gdybyś przeczytał uważnie wpis swojego przedmówcy, dostrzegł byś, że to On napisał o hejtowaniu wśród młodzieży, więc to pytanie skieruj do niego. Ja nie napisałem nic o tym, że mając 37 lat nie można hejtować.
Maciek zlituj się.... Podniecajcie się nadal swoimi ocenami, które przypisujecie do byle czego, dosłownie DO BYLE CZEGO.
No, ale nikt wam tego nie broni, więc i nie czepiajcie się tych, którzy twierdzą, że takie filmy to chłam.
Chcesz o tym pogadać na osobności może, gdzieś przy browarze???

ocenił(a) film na 7
djrav77

a po drugie co to ma do hejtowania ? jestes na tyle stary że amnestia jakas Cie obejmuje?

djrav77

*dostrzegłbyś ;-) - błędy ortograficzne świadczą inaczej. Moje podejście jest uzasadnione, za to nie rozumiem, jak możesz mnie obrażać za to, że zwróciłem uwagę na Twój brak kultury i to bez używania żadnych obelg itp. A napisanie "gdzieś przy browarze" potwierdza w 100% Twój poziom wiekowy (ewentualnie umysłowy) - napisałeś to specjalnie. Po obejrzeniu Twoich ocen uważam, że nie powinieneś oceniać innych swoją miarą. Każdy ma inny gust i trzeba to uszanować, również mogę się z Ciebie pośmiać, że coś Ci się podobało. Maciek słusznie CI zwraca uwagę, zachowujesz się okropnie i widać z dala, z kim mamy do czynienia. To ostatnia moja wypowiedź, nie zamierzam tu wchodzić i z Tobą dyskutować, może jak trochę wydoroślejesz. Pozdrawiam i życzę dobrych ocen w szkole :-).

ocenił(a) film na 3
marcin2321

Dostrzegłem, iż ''dostrzegłbyś'' napisałem dwukrotnie w sposób niedopuszczalny, no ale, któż nie popełnia błędów. Dziękuję za wyprostowanie. Szkoda tylko, że zaczynasz akurat od tego, w dodatku z małej litery, a to chyba z ortografią ma o wiele więcej wspólnego. Poza tym, może to świadczyć o tym, iż czekasz, tylko na czyjeś błędy, by móc je natychmiast wypomnieć. Ważniejsze jednak są konkrety.
Chciałem zauważyć, że to Ty koleżko moją zaczepkę, którą zresztą nikogo nie obraziłem, podpiąłeś pod internetowe trollowanie, a to już mogę uznać za obrazę mojej osoby. Sam fakt kojarzenia mi wystarczy za dowód.
Poza tym napisałem tak pod tematem Maćka ze względu na to, że mamy siebie wśród znajomych i już niejedne koty darliśmy, tak więc może wpierw, wypadałoby się ''dopisać'' do rozmowy w inny sposób, a nie od razu robić szum.
Niczym się nie usprawiedliwiam, bo to, że znam Maćka z fw, nie musi mnie upoważniać do szukania z nim zaczepki. Jednak zdanie ''o browarze'', było dodane celowo, bo mogłem sobie na nie pozwolić. Do Ciebie nie napisałbym w ten sposób.
Dobrych ocen w szkole możesz pożyczyć mojej córce, bo trzy piętra wyżej napisałem ile mam lat, chociaż nie powiem, mogłoby być tego zdecydowanie mniej :)
Tak więc nie pisz mi tu o braku kultury, wydorośleniu, poziomie wiekowym itp itd, mierzeniu innych swoją miarą, bo akurat tego nie robię i nie trawię jak inni tak postępują. Poza tym, cóż moje oceny mają do ''niby'' oceniania ludzi pod kątem samego siebie? Po czym Marcin tak wywnioskował???
A teraz już tak bez kopania się po kostkach, napisz co w tym filmie Ciebie tak zachwyciło, że dałeś taką wysoką ocenę?

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Bardzo przerażała mnie scena z maszyną, która miała leczyć chorych, a zdrowym wywoływać choroby. Polecam GRAVE ENCOUNTERS film w sumie jeszcze mocniejszy.

ocenił(a) film na 7
przemkowamadziola

Uwielbiam ten film. Niesamowity klimat.

maciekb80

To najstraszniejszy horror mojego dzieciństwa. Miałem przez niego sporo nieprzespanych nocy.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Mnie film nie tyle przerażał co zafascynował sytuacją, ale i gęsią skórkę i strach wywoływał miejscami spory. Coś co miało być żartem obróciło się w prawdziwą grozę. Niewiele filmów miało tak dobry klimat. Uwielbiam również muzykę z filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones