PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8527}

Dom na papierze

Paperhouse
6,5 637
ocen
6,5 10 1 637
Dom na papierze
powrót do forum filmu Dom na papierze

Prawdziwa perełka gatunku. Film jest wyjątkowy i bardzo zapadający w pamięć. Występująca w nim mieszanka wielu gatunków, w szczególności baśni, dramatu, horroru i filmu psychologicznego, co wielu krytykuje, jest tutaj prawdziwym majstersztykiem. Świetne aktorstwo, bardzo klimatyczna muzyka oraz wyjątkowo ciekawa scenografia dodatkowo wpływają na wartość tego obrazu. Szkoda, że jest on obecnie tak mało popularny. Film z całą pewnością zostanie doceniony przez osoby z pewną dozą wrażliwości, potrafiące zauważyć i docenić filmy nietuzinkowe, lubiące ten gatunek oraz go znające. Takim osobom gorąco ten film polecam!

ocenił(a) film na 8
anonimowy

Tak, właśnie ten film jest jednym z kilkunastu obrazów gatunku, na których obejrzeniu najbardziej mi w obecnej chwili zależy- chociaż zdaję sobie sprawę, że w kategoriach "umrę jak nie zobaczę" i "muszę obejrzeć" mam dość sporo pozycji, na których mi zależy. Jednak ten znajduje się na czele, a właśnie sporo opinii i recenzji, które świadczą o tym, że jest to jeden z najciekawszych i najbardziej nietuzinkowych przedstawicieli tego gatunku, mnie do tego bardzo zachęciło.

użytkownik usunięty
klajsterbelej

Film leciał w nowy rok na polsacie bodajże rok temu a ja wybrałem Detoks ze Sylwestrem Stallone i teraz żałuję :(

użytkownik usunięty

klajsterbelej jeżeli chcesz ten film to napisz mi na pv dam linka.

użytkownik usunięty

sorry! Nie możesz :) to daj znać na blogu :]

Ja chcę obejrzeć ten film, ale najchętniej gdybyś dał mi z lektorem nie muszę już chyba mówić jakim:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones