PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8527}

Dom na papierze

Paperhouse
6,5 637
ocen
6,5 10 1 637
Dom na papierze
powrót do forum filmu Dom na papierze

Tak właśnie ja odbieram ten film. Prawdziwe małe arcydzieło kina grozy. Horror bardzo niezwykły, przez co wielu widzów nawet niechętnie używa samej nazwy tego gatunku - i w tym tkwi właśnie jego magia. Kto myśli o określeniach związanych z fantastyką, kinem baśniowym również błędu nie robi, odbiór filmu to przecież rzecz gustu. Czy może on wywoływać strach? Jako doświadczony widz i od przeszło 20 lat miłośnik horroru śmiało mówię że tak. I to jaki! Już od dawna nie wywołują go u mnie hektolitry krwi i latające wnętrzności, czy zmutowane zombiaki polujące na mózgi, ale właśnie to mroczne „coś” skradające się w zakamarkach naszej wyobraźni. A już dawno żaden horror tak na wyobraźnię mi nie zadziałał.

Widzę że film zdobywa tu powoli popularność co bardzo mnie cieszy. Jeżeli więc jesteś kimś kogo ten film urzekł tak samo jak mnie i obawiasz się czy znajdziesz kiedyś podobny obraz to ten tytuł gorąco chciałem Ci polecić:
http://www.filmweb.pl/f99820/Strach+przed+ciemno%C5%9Bci%C4%85,1991
Można na niego trafić na kanale MGM HD, który to już nie pierwszą zakurzoną perełkę wyławia...

Argento251

Dzięki za link, film z pewnością obejrzę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones