PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8527}

Dom na papierze

Paperhouse
6,5 637
ocen
6,5 10 1 637
Dom na papierze
powrót do forum filmu Dom na papierze

Podobno niezłe kino na granicy fantasy i horroru. Trzeba zobaczyć.

Lucky_luke

Właśnie jestem po filmie, powiem że mnie się podobało, ciekawy film warto zobaczy, moze zaskoczyc:)

ocenił(a) film na 9
Alicja_kosmitka

Też właśnie obejrzałem, moim zdaniem film bardzo dobry.Ciekawy pomysł na film.

ocenił(a) film na 10
Lucky_luke

Ciekawy i dość głęboki film. Efekt nieco zepsuła dziadowska stacja Polsat, dając co chwila g***e wstawki swoich g****ch programów, ale mimo to ciesze się z seansu. :)

użytkownik usunięty
Lucky_luke

To kino dla wymagających nie dla idiotów
daje do myślenia.Dobry film to taki o którym myśli sie jeszcze długo po obejrzeniu.Ten taki jest niewątpliwie.

użytkownik usunięty
Lucky_luke

ciekawy film... całkiem się przeraziłam, chociaż nie wiem czego... To dość nietypowy horror - nie ma duchów, zjaw, seryjnych morderców, itp., itd. Jest tylko dziewczynka i rysunek, który ni stąd ni zowąd staje się takim jakby kluczem do koszmaru... Mnie się bardzo podobało. Ten film ma taki dziwny klimat, w ogóle jest dziwny. Ale super.

ocenił(a) film na 6
Lucky_luke

No ja nie jestem aż tak zachwycony jak wielu tutaj, ale przyznaję film niezły. Zwłaszcza że wszystkie sny bohaterki można traktować jako metaforę. Nie podobają mi się za to elementy grozy, bo jakoś za prosto nasi bohaterowie wyszli z opresji, ale faktycznie były klimatyczne. Jak dla mnie 6/10 co jest oceną jak najbardziej pozytywną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones