PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119825}

Dom na wrzosowisku

Sparkhouse
6,6 347
ocen
6,6 10 1 347
Dom na wrzosowisku
powrót do forum filmu Dom na wrzosowisku

Kto ogladal?

ocenił(a) film na 8

Ktos jeszcze ogladal ten film w tvp? moim zdaniem bardzo dobry szkoda tylko ze o tak nieludzkiej porze nadawany ale i tak warto obejrzec czekam na trzecia czesc

andre1978

hej,ja ogladam pierwszy odcinek tego serialu. swietny,nprawde swietny. uwilebiam angileskie,irlandzkie filmy. wojna guzikow, cutting it,itd. serial puszczany o CHOREJ porze,a szkoda,bo nic ciekawszego w telewizji nie leci. niestety w necie tez nie ma informacji dotyczacych serialu(3 odcinkowego). dzisiaj o 2 jest kolejny,drugi odcinek,ale chyba jestem zbyt zmeczona by czekac. szkoda:( obejrze nastepnym razem:P pozdr

andre1978

mroczny i nieprzewidywalny, głównie za sprawą głównej bohaterki, której się momentami bałam ;). wiadomo było, że ta historia nie zakończy się szczęśliwie...
Fanki Richarda Armitage z North&South mogą go początkowo nie poznać, bo wygląda zupełnie inaczej niż w roli Thorntona :).

ocenił(a) film na 10
andre1978

Obejrzałam ze względu na RA, który gra nieśmiałego farmera zakochanego w Carol, ale sam film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim ciekawą, niebanalną fabułą i świetnymi kreacjami głównych bohaterów. Ma swój klimat. Polecam:)

gargulec_fw

O czym jest ten film? I w jakich realiach osadzony?

ocenił(a) film na 2
andre1978

beznadziejny
sorry
ale nie ma o czym sie rozpisywac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones