PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838734}

Dom nocny

The Night House
6,4 15 402
oceny
6,4 10 1 15402
6,9 16
ocen krytyków
Dom nocny
powrót do forum filmu Dom nocny

Polecam

ocenił(a) film na 7

Jeżeli ktoś się waha czy iść do kina, to zdecydowanie tak ! W końcu horror w którym nie znajdziesz przerysowanych potworów, które bardziej bawią niż straszą. Jeżeli lubisz się bać, ale nie odwracać wzroku od brutalności to film powinien się spodobać .

ocenił(a) film na 10
paktofoniczka

Moim zdaniem 7 to za mało jak na tak genialny film . Film zasługuje na 10 ,to jest poprostu przykład idealnego horroru ,o co naprawdę bardzo ciężko w ostatnim czasie ..

karkonosze1

Bez przesady. Film był dobry, trzymał w napięciu, interesował do ostatniej minuty i wolno opowiadał historię, która stopniowo malowała się szerzej przed widzem. Ale zakończenie samo w sobie nie było bardzo porywające moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
adrianjarosinski95

fakt samo zakończenie nie było jakimś fenomenem ,czy totalnym zaskoczeniem które wbija w fotel, powiem inaczej, film był bardzo dobry ale zakończenie bez fajerwerków
:)

paktofoniczka

już jest dostępny w fajnej jakości https://vodbest.pl/filmy/dom-nocny-cda/

ocenił(a) film na 7
paktofoniczka

Bać? W którym momencie? Do tego jeszcze w kinie. No bez przesady. Mocna pozycja fabularna, z świetnym aktorstwo, ale w kwestiach grozy niestety leży.

ocenił(a) film na 8
hapek88

Wszystko zależy od tego czego się boisz. Jak straszą cię zombie, wampiry i rozlew krwi, jeśli lubisz grupy przyjaciół w lesie bez zasięgu w telefonie albo rodziny wprowadzające się do starych domów- ten film zdecydowanie nie jest dla ciebie. Ja byłem w ciężkim szoku, że w 2020 roku wśród zalewającego nas dookoła wszechobecnego syfu- ktoś w końcu nakręcił konkretny horror

paktofoniczka

W tym filmie nie ma absolutnie nic strasznego. Całe szczęście, że nie zasugerowałem się opinią i nie poszedłem na ten film do kina. Byłaby to strata pieniędzy. Film jako horror jest do niczego.

paktofoniczka

Możecie też sprawdzić tu ten film online https://film-flix.pl/filmy-online/dom-nocny/

paktofoniczka

a co w tym filmie dobrego? chyba najbardziej bezsensowny fil jaki oglądałem, nic niewiadomo o co chodzi, reżyser nie miał pomysłu co zrobić z tym filmem, nawet na koncu nic sie nie wyjaśniło, film dno

ocenił(a) film na 7
paktofoniczka

Lepiej bym tego nie ujął. Po tych wszystkich filmach gdzie co minute coś groteskowo wyskakuje zza rogu, przyjemnie jest obejrzeć trzymający w napięciu, nie oderwany od rzeczywistości dobry Horror/thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones