PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470384}
7,4 181 923
oceny
7,4 10 1 181923
7,7 39
ocen krytyków
Dom zły
powrót do forum filmu Dom zły

Połowy dialogów nie da się zrozumiec. Dźwięk to tragedia i nie jest to pierwszy polski film
gdzie albo mamroczą pod nosem albo dźwiękowcy tak partaczą swoją robotę.

ocenił(a) film na 9
damprz

Bo źle nie było. Większość tu narzekających, jak również na Pitbula, to podejrzewam, że ludzie przyzwyczajeni do produkcji telewizyjnych lub do filmów z polskim dubbingiem. Tam jest wszystko jasne i wyraźne ale niet klimatu. Coś za coś. Film trzeba oglądać uważnie, a nie w przerwach między reklamami

kim125

dubbing może byc? hehe zart oczywiscie ale podobno sa filmy gdzie aktorzy podkladaja glosy pod samych siebie, nie wiem moze wlasnie w celu lepszego dzwieku

kim125

Również nie zrozumiałam połowy dialogów…

ocenił(a) film na 6
kim125

Ogólnie Polskie filmy mają to do siebie że jest słaba jakość dzwięku i obrazu, zaraz 2018 rok a ja nadal widzę coraz to nowsze filmy polskie które wyglądają z tych lat 004/005.. Dlatego też bardzo mało wychodzi filmów typu sci fi itp, bo by nie wyrobili.

ocenił(a) film na 8
kim125

Oglądałem na blu ray i problemów żadnych nie miałem. Można wiedzieć czy oglądasz legalnie czy też jak wielu osób tutaj kradnie i narzeka na jakość obrazu i dźwięku na divx 700mb :D

ocenił(a) film na 7
Wolfman_PL

Mój wpis powstał 7 lat temu i teraz już nie pamiętam czy film obejrzałem po prostu na jakimś kanale TV, czy z płyty DVD. Wersji na blu-ray nie widziałem, może dźwięk został tam remasterowany i jest lepszy. Natomiast nie śmiałbym recenzować dźwięku filmu widząc go w podłej kopii DivX.

kim125

Trochę próbowałam zrozumieć, o co chodzi z tym dżwiękiem, znalzałam kilka artykułów i te kilka powodów podsumowałam tutaj https://www.instagram.com/p/CTyw6q0IQbW/?utm_source=ig_web_copy_link

Ogólnie sprawa wygląda na bardziej złożoną, ale koniec końców chodzi głównie o ograniczenia czasowe i budżetowe ;)

kim125

Ten wątek na forum przypomniał mi jak byłem na tym filmie w kinie studyjnym i musiałem wyjść z seansu, bo w ogóle nie wiedziałem, o czym to jest. Tak tragiczny był dźwięk :D

kim125

W tym kraju tak jest że nie idzie się porozumieć.

kim125

na rapideo masz z lektorem az sie zdziwilem

ocenił(a) film na 6
kim125

Na Netflix jest z napisami.

kim125

Też nie rozumiem tego bełkotu i ryków. Warto aby ktoś zrobił lektora, albo napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones