PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107468}

Dom

House
5,9 1 881
ocen
5,9 10 1 1881
4,3 3
oceny krytyków
Dom
powrót do forum filmu Dom

Pamiętam go jeszcze z czasów VHS z przed około 20 lat. Coś pomiędzy horrorem, a czarną komedią. Pomimo, że nie jest to arcydzieło, co widać gołym okiem, to mamy tutaj 0% nudy i 100% przyjemności oglądania. Filmów z takim klimatem nie produkuje się od wielu lat. I tutaj apel do dystrybutorów. Filmy z tego okresu powinno się znacznie częściej wydawać na DVD. Na pewno byliby chętni do ich zakupu, zwłaszcza jak się patrzy, co się obecnie z tym gatunkiem dzieje.

ocenił(a) film na 8
anonimowy

Święte słowa brachu.
Ja oglądałem ostatnio z lektorem niejakim Lucjanem Szołańskim czy jakoś tak. Koleś ma tak charakterystyczny "VHSowy" głos że normalnie podwaja radoche z oglądania tego filmu :). Zassałem z rapida taką wersje.

A oryginalnego DVD z tym że właśnie lektorem nigdzie nie można dostać :/

pozdr.

ocenił(a) film na 9
sepultura_fan

Także mi nie udało się dostać tego klasyka na DVD. Aż dziwne, że jest tak mało popularny (rzadko, kto robi wpisy na tej stronie). Kiedyś widziałem go na VHS-ie w wypożyczalni, można było kupić, jednak był uszkodzony:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones