PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5148}
6,6 2 743
oceny
6,6 10 1 2743
Don's Plum
powrót do forum filmu Don's Plum

gites!!!!!

ocenił(a) film na 10

widze,ze ludzie nie trawia kina niezaleznego i amatorskiego!film jest swietny,nie wiem czemu ma takie niskie noty?niby tylko gadaj,ale sposob w jaki to robia!a poza tym DiCaprio mile mnie zaskoczyl.nie wiedzialem,ze potrafi grac!

ocenił(a) film na 6
MAKARON

No i się z Tobą zgodzę. Całkiem ciekawe kino niezależne. Zresztą jak już pisałem dla mnie w filmie najważniejsza jest gra aktorów (jak w moich ulubionych "Glengary Glenn Ross", "American Buffalo" czy "Transakcji") a nie efekty specjalne za miliony.
W tamtych filmach aktorzy byli z pewnością o wiele większej klasy, ale ci w "Don`Plum" też nieźle sobie poradzili.

ocenił(a) film na 10
Getzz

no-Glengarry Glenn ross i Big Kahuna to mistrzostwo aktorstwa ( bo American Buffalo nie widziałęm niestety).a Don's plum im dużo nie ustępuje.more that films:>

ocenił(a) film na 8
MAKARON

zgadzam sie! filmik zajebiozo-non stop szlugi-zero alko-troche za malo dragow, ale dobrze bo film nie o dragach prawi-bajerka poleg na tym jak cie zapyta qmpel o czym film, to mu odpowiadasz ze o niczym, ze w sumie nic sie nie dzieje w filmie, ale to tylko pozory!!!

loveboxxx

Obejrzałam dzisiaj i podobał mi się. Zwłaszcza, ze obejrzalam go całkowicie na spokojnie, słyszałam, ze to film "o niczym" więc sie nie nastawiałam na kino akcji czy historię romantyczną. Jestem pod wrazeniem. Czułam się jakbym przez cały czas siedziała z nimi przy stoliku i przysłuchiwała się ich rozmowie:) na serio, fajny klimacik. Wszyscy fajni zagrali. Większośc osób nie znam, ale mogę powiedzieć, ze Tobey Maguire fajnie zagrał, a Leo DiCaprio to nawet bardzo bardzo BARDZO fajnie:) Tak na spoko i naturalnie bez popisów:) Naprawdę, polecam mi się bardzo podobało:)

ocenił(a) film na 8
MAKARON

Znakomicie pokazany obraz intelektualnych rozmów amerykańskiej młodzieży (można generalizować) - autentyczne - z autopsji - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones