PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573}
6,6 2 247
ocen
6,6 10 1 2247
6,2 6
ocen krytyków
Doom Generation Stracone pokolenie
powrót do forum filmu Doom Generation - Stracone pokolenie

TANDETA!!!!!

ocenił(a) film na 1

Ten film jest mega tandetny..strata czasu.Reżyser próbuje nasladowac niezalezne kino ale w ogole mu to nie wyszlo.Badziewie.

ocenił(a) film na 9
Varza

nie wiesz o czym piszesz, albo masz nudne zycie...

ocenił(a) film na 1
M_ario

Witam. Krótko i na temat ponieważ nie mam czasu dla takich ludzi jak ty oraz w przeszłości zmarnowałem zbyt wiele czasu na takie beznadziejne konwersacje. sorry. Nie ma znaczenia jakie jest moje życie. WIdać że jesteś jedną z tych osób, która traktuje osoby wyrażające swoją opnie na temat danego filmu oraz przetwarza film na życie prywatne,osobiste.
Myślisz że jezeli tobie ten film sie podoba a mi nie to moje zycie jest nudne? za przeproszeniem GÓWNO wiesz o moim zyciu.
Przejrzyj moją historie na filmwebie a pózniej sie wypowiadaj na takie tematy.
Zauważyłem że jesteś fanem bezmózgich komedii oraz tanich horrorów z przewidywalnym zakończeniem.
Spróbuj troche dojrzeć oraz obejrzeć kilka ambitnych filmów i odezwij sie do mnie za kilak lat.
powodzenia

ocenił(a) film na 9
Varza

Chcialem sprawdzic czy mam racje odnosnie twojej osoby [oceniajacej ten film na 1/10]

Jedno zdanie a tak silna reakcja, fakt ze potraktowales to tak osobiscie i cie zabolalo swiadczy o tym ze nacisnalem odpowiednie guziki =]
Oceniajac na 1 swiadczy ze kompletnie nie identyfikujesz sie z tym filmem, jak okres dorastania i pierwsze dziewczyny ? =] ciezko bylo ?
Bawic sie ["glupkowate komedie i tanie horrory"] ani przekraczac swoich granic tez nie lubisz.
Natomiast chec obrazania, ponizania [deprecjonowanie komedii i horrorow -"glupkowate" "przewidywalne"] i ilosc jadu swiadczy o twoim ego i samoocenie.

Jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezwa.

Jezeli sadzisz ze komedie i horrory nie sa kinem ambitnym to nie wiem jak na to odpowiedziec.

Masa filmow oceniona na 1 - to ta twoja rozwaga, sprawiedliwosc i dojrzałosc w ocenianiu?
i Knock, Knock 10/10 [arcydzieło - serio? O.o]

to jak to jest... taki dojrzały i takie reakcje ? cos mi sie tu nie lepi...

Glownie ogladasz dramaty, melodramaty i dokumenty - i ty mi piszesz o przekladaniu filmu na swoje zycie, serio ?

Ogladamy filmy totalnie w innym celu

i odnosnie filmu - mnie i tak nie posluchasz, wiec radze, poczytaj recenzje i interpretacje tego filmu a moze choc troche zrozumiesz jak bardzo sie mylisz oceniajac ten film na 1/10

btw. jestem ciekaw tego A Crime - thx

ocenił(a) film na 1
M_ario

Już dawno temu odechciało mi sie kłócić na filmwebie. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones