PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 229
ocen
5,5 10 1 21229
4,7 3
oceny krytyków
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

Myślę, że tytuł tematu jest dość dobrym streszczeniem filmu. Zaczyna się jak 28 dni później a później jest coraz gorzej, jadą do Szkocji i wpadają na świetną imprezkę w stylu mad max, brakowało mi tam tylko Tiny Turner i Mela Gibsona, ale koleś z irokezem tez dawał radę ;) No ale później musieli skoczyć w plener i tak dotarli do zamku rodem z "robin hood'a" i zrobiło się jeszcze śmieszniej, jeździli konno, strzelali z łuków no i koleś - wielki KAT, fajna postać :) No ale piknik dobiegł końca i należało wracać do UK, niestety nie okazało się to zbyt trudne bo w opuszczonej bazie wojskowej znaleźli całkiem fajne sportowe autko, które co ciekawe okazało się wolniejsze niż jakiś rupiecie na których jeździli kolesie od "mad maxa".
Jak ktoś nie widział to polecam chociażby ze względu na to niecodzienne połączenie tylu rozmaitych i jak wydawałoby się nie pasujących do siebie dzieł filmowych.

ocenił(a) film na 9
BarbieKiller

takie wlasnie bylo zalozenie tego filmu i nie spodziewalem sie niczego innego wlasnie dlatego wybralem sie do kina na ten obraz bo wiedzialem ze bedzie to taki klimat ale jednym slowem jest ot odobra mieszanka roznych filmow i z powodzeniem moze zastapic starego mad maxiora:)

ocenił(a) film na 8
BarbieKiller

Tez dostrzeglem te polaczenia :) film bardzo dobry naprawde mi sie podobal. choc bylo pare niescislosci i momentami niezwykle brutalny ;) to i tak przymknelem na to oko, bo rzeczywiscie film wyjatkowy w swoim rodzaju. w dodatku caly czas akcja, nawet tchu nie mozna bylo zlapac.
polecam :)

ocenił(a) film na 5
BarbieKiller

Ja do tego bym jeszcze dorzucił "Władcę Pierścieni" jak na gościńcu dorwał ich 'Kat' (prawie jak Nazgul) a potem ładne oddalenie na polanę jak śmigają sobie konno, normalnie w stylu trylogii :)
Od razu mi to przyszło na myśl - jeden wielki mix.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones