PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 232
oceny
5,5 10 1 21232
4,7 3
oceny krytyków
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

No litości Takiego czegoś sie nie zapomina I to na długie lata !!!!

Dunadan20

Zapomnieli, w znaczeniu przeszli z tym murem do porządku dziennego. Pamiętają co jest po drugiej stronie, choć bardzo chcieliby właśnie zapomnieć.
Liczę na dobre kino.

Pawel_Gosia

A ja tam mam cicha nadzieje na dobry film. Mitra po raz pierwszej w glownej roli, mam nadzieje, ze sie wykaze, choc dla mnie juz jej uroda jest wystarczajaca i nawet jesli film okaze sie kiczem, to go obejrze :>

Dunadan20

Fakt, pomysł na film głupi i oklepany :(

tummi

Znowu to samo.. Wspomnę tylko 3 ostatniej horrory jakie widziałem: I am Legend, 28 Days later, 28 weeks later, wszystkie na jeden temat. Bez komentarza.

_13

Temat oklepany, jednak film ciagle ogladany:)

ocenił(a) film na 9
zeke331

właśnie - filmów zabiligo i uciekł jest setki a ogląda się je nadal z taką samą zaciekłoście - ja obejrze - co więcj wszystki wymienione przez ciebie filmy podobaly mi sie zarąbiście więc i do kolejnego podchodzę z entuzjazmem - THIS iS THE END O THE WOOOOORLD - mój ulubiony text z trailerka.

ocenił(a) film na 8
Rene_Zelowa

dokładnie... dla mnie takich filmów nigdy za wiele, a sam uwielbiam kilmaty post-apokaliptyczne!

zeke331

Racja już nie ma dobrych filmów. Wg. mnie od ponad 20 lat nie nakręcono dobrego filmu. Już mineły stare dobre czasy. Kiedyś kręcono naprawde dobre filmy a teraz co się porobiło. DZiś nie ma dobrych filmów.
Są tylko dwa rodzaje "do bani" i "do dupy".
Taki matrix jest do bani a taki doomsday do dupy. Kiedyś to było kino a teraz to tylko namiastka.

ocenił(a) film na 4
_13

Trudno, żeby film i jego sequel (mowię o 28 ... Later) były na inny temat, to tak jakby "Dwie Wieże" miały się dziać w kosmosie

Zresztą to mi bardziej pachnie czymś w stylu "Ucieczki z Nowego Jorku" gdzie bohaterowie nie tyle staja w obliczu katastrofy, co muszą udać się w jakieś wyklęte miejsce by coś stamtąd wydobyć

Dunadan20

Slyszalem w reklamie ze to ma byc jakis super wystrzalowy horror , ze ekstra akcja , a po tym co widze w trailerze. To taka akcje to Rambo w 2 sekundy robi ?

Dunadan20

Podobno tragedia :P Kumpel już oglądał i z jego relacji wiem że już nawet Resident Evil II był o niebo lepszy chociaż to też była porażka :P

ocenił(a) film na 7
Dunadan20

Mnie sie tam film podobal, moze nie byl jakis super rewelacyjny, ale dobrze sie ogladalo :) I muzyka bardzo dobra praktycznie przez caly film.
7/10

KouTenka

od 20 lat nie bylo dobrego filmu? !! pojebało Cie!!
I am legend to dobry film..fajny klimat 'opuszczonego' nowego jorku
28 dni pozniej' widziałem i jednak tak sobie mi sie podobał 6/10 ale mam zamiar obejrzec kontynuacje bo podobno lepsza..
doomsday pewenie tez obejrze ale juz te wirusy nudza..
najlepszy resident evil z tej seri

andorek

Andorek, tak jest to smutna prawda ale jednak. Kiedyś kino było sztuką a teraz? Teraz chodzi tylko o kapuchę. Polecam takie filmy jak Casablanca(1942) czy Obywatel Caine, oraz wiele filmów Hichckoca.
To jest kino! A jeśli nie zrozumiesz ich za pierwszym razem to zobacz raz jeszcze. Twierdzisz że współczesne filmy są dobre, to tylko młyn na wode, są widowiskowe tak korzystają przecież z dobrodziejstw techniki ale brak im głębi. Jestem legendą ma być dobry to tylko kolejny film o potworkach, gorzej wypada resident bo to kino typu "mielone mięsko" krew, bebechy i takie tam. Czy jest straszne, z pewnością jednak to banał.

ocenił(a) film na 7
Dunadan20

macie jakies namiary na ten film bo chciałbym go bardzo obejrzec z góry dzięki za odpowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones