PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 229
ocen
5,5 10 1 21229
4,7 3
oceny krytyków
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

jeśli to się sprzedaje, to Fallout będzie murowanym hitem!!

Pedro

przyłaczam się do oczekiwań, fabuła fallouta jest idealna na kino, ten film - byłem wczoraj w kinie- no cóż , myslalem ze twórce zejscia i dog soldiers stać na więcej, zrobił hollywódzki napompowany efektami film, zakończenie mi się bardzo podobało, niestety fabularnie film kuleje na obie nogi

ocenił(a) film na 5
montek

Fallout, brzmi pięknie :) Tylko konkretne osoby musiałyby zabrać się za tą ekranizację. A z nimi powinna współpracować grupka maniaków.

ocenił(a) film na 8
montek

co do koncowki. ja odebralem wrazenie ze bedzie kontynuacja tego filmu. a wy?

Pedro

Przestań czekać na jakąś durną superprodukcje z megaultra efektami i obejrzyj starego poczciwego Mad Maxa 2

ocenił(a) film na 7
Pedro

Jeremiah, swietny serial w klimatach Fallout

ocenił(a) film na 9
Piero_

popieram w całości działania na rzecz Fallouta? Może jakaś petycja czy specjalny front działań utworzyć :)?
Co do doomsdaya wszystko zależy czego kto się spodziewał mnie tam film nie rozczarował, ale jako tako zadowolił bo rewolucji wielkich sie nie spodziewałem!

ocenił(a) film na 8
Pedro

a mnie się wszystko co post-apokaliptyczne podoba... także oby wiecej filmów w tej tematyce :)

Pedro

NIE! NIE! NIE! Wiecie jaka będzie szansa, że ON nakręci Fallouta? Na prawdę, tego chcecie?

Pedro

Żeby nie spaprać filmu na podstawie Fallout'a musieliby się twórcy bardzo postarać. W dziedzinie gier to arcydzieło. Nie mogłaby być to niskobudżetowa produkcja jak inne na podstawie gier. A swoją drogą trudno jest mi sobie wyobrazić oddanie slapstickowego humoru, postnuklearnych smaczków etc. na dużym ekranie.

glowa_3

Lepiej żeby taki film nie powstał. Chyba nie muszę Wam przypominać kto najbardziej lubi ekranizować gry?

Bromden

No właśnie o tym pisałem wyżej, prawie na pewno ON by si za to zabrał.

ocenił(a) film na 5
Pedro

czyżby lord Valdemort światowej kinematografii XD

Pedro

Tylko żeby za Fallouta zabrał się ktoś kto umie kręcić filmy...

Pedro

Słyszałem, ze Uwe lubi pocinać w Fallouta...

Pedro

Nein! Nie! Z miłości do gry ten pomysł mnie przeraża. Fallout to bardzo dobra gra, ale jako film bardzo łatwo byłoby go zamienić w Supermana w krainie post-apo. Mógłby być kolejną grą kompletnie zbrukaną przez ekranizację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones