PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5164}

Dorwać małego

Get Shorty
6,5 11 828
ocen
6,5 10 1 11828
5,8 5
ocen krytyków
Dorwać małego
powrót do forum filmu Dorwać małego

"Dorwać małego" oglądnęłam dwa razy (bo za tym pierwszym zasnęłam po półgodzinie) i niestety mimo znakomitej obsady, film bardzo mnie rozczarował! On jest po prostu nudny! A poza tym ma mało ciekawą fabułę. Dziwię się, że takie gwiazdy jak Travolta i DeVito zgodziły się w nim zagrać.

ocenił(a) film na 8
Maja_2

nuda/nie nuda?
Przejrzalem sobie te nieliczne komentarze... i przy twoim naszlo mnie pytanie: jak to nuda??? Przeciez film jest tak skonstruowany ze nie ma miejsca na nude! Rozumiem, ze ktos nie lubi cynizmu itd, ale akcja toczy sie sprawnie i zwawo, rozumiem ze ktos moze nawet w lekkiej komedii szukac "glebokich" tresci ale nie mozna powiazywac od razu filmu z nuda. Wyjasnij, mi prosze twoj punkt widzenia, moze czegos sie naucze,,,

Maja_2

Film obejrzałam dopiero 2 dni temu, ale muszę sie zgodzić że był nudny. To znaczy dla mnie był nudny. Podeszłam do niego bardzo pozytywnie, ale ledwo dotrwałam do końca seansu. Zawsze oglądam filmy do końca, więc i teraz tak zrobiłam mimo apeli "współoglądaczy" o litość ;) Czytając recenzje liczylam na coś w klimacie "Pulp fiction"- niestety nie udalo się.

ocenił(a) film na 9
Mirabilisa

No to też jest w sumie dziwne dość. Może to nie ten film? :) A w "Pulp Fiction" podobało Ci się bardziej to, co się działo, czy to, co mówiły postaci :)) "Dorwać małego" to jest akurat faktycznie kompletnie inna bajka, film lekki, łatwy i przyjemny i ze swego miejsca widziałem, że aktorzy bawili się tu świetnie, grając te dość fajnie zarysowane postaci. Błaha komedia, która może dać dużo przyjemności, gdy nie oczekuje się od niej Kilimandżarowych wzniesień - ani zagmatwać fabularno-kryminalnych zbytnich. Choć i tu jest zagadka do rozwiązania.
W sumie to soundtrack rozwiązuje wątpliwości - zestaw (drugoplanowych) szlagierów rock'n'rolla kontra lekkostrawny pół-jazz Luriego.
Ale mimo wszystko życzę jak najmniej takich pomyłek. :)

ocenił(a) film na 9
Maja_2

Jak nudzi wam się na takim filmie to nie wiem...albo spodziewaliście się komedii romantycznej albo melodramatu..albo no nie wiem, po prostu nie rozumiem. W tym filmie cały czas coś się dzieje nie ma czasu na nudę :/

ocenił(a) film na 10
jerzunio

Odpowiedź jest prosta. Albo ktoś chce błysnąć, albo nudzi się także podczas sceny mordobicia w Kill Billu, gdy Czarna Mamba wyrzyna całą tokijską Yakuzę.Na to już nic nie można poradzić. Chyba tylko w żyłę dać.
Pozdrawiam Normalnych.

Maja_2

Kobiety powinny wypowiadać się tylko o gotowaniu i wychowywaniu dzieci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones