PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10387}
7,0 21 305
ocen
7,0 10 1 21305
5,8 4
oceny krytyków
Dotyk przeznaczenia
powrót do forum filmu Dotyk przeznaczenia

komus kto nielubi takich realii jak przecietna wioska z jakimis przecietnymi dziwakami moze sie on
niepodobac.
Wedlug mnie obsada swietnie sie spisala a w szczegolnosci rezyser. dobor lokalizacjii, efekty
specjalne, pomysly na przedstawianie snow (kakofoniczny skrzypek czy ujmowanie magicznego
aktorstwa Cate Blanchett)
Polecam! :)

nie pojmuję jak można wielokrotnie obejrzeć ten sam film? Jeszcze bym zrozumiał z 2 razy, ewentualnie 3 razy w przypadku bardzo długich odstępach czasu, ale wielokrrotnie? To nie masz innych filmów do obejrzenia? Książek do przeczytania? Zawsze można coś innego porobićniż oglądać ten sam film.

użytkownik usunięty
astijuj

Nie oglądam wielokrotnie pod rząd. I szczerze mówiąc nie, niemam zbyt wielu filmów dzisiaj do oglądnia a przynajmniej takich które da się oglądać. A w tych filmach które oglądam wiele razy coś jest zawsze inaczej, jakby odkrywam te filmy na nowo. Do dotyku przeznaczenia może tak często nie wracam ale mam taką specjalną kolekcję która nigdy mnie nie nudzi

film świetny, ale tak idiotycznego zakończenia chyba w żadnym filmie nie widziałem. Facet miał wyrzuty sumienia, że zabił swoją byłą kobietę, która go zdradzała. Przyznał się kobiecie, która się mu podobała i z którą Chciał być, a potem chciał ją zabić i nie miałby już żadnych alibi. Takie rzeczy tylko w filmach.

użytkownik usunięty
astijuj

Widziałem bardziej idiotyczne zakończenia. Spokojny facet niewytrzymał psychicznie tego co robił, coraz bardziej przestawał nad wszystkim panować, coraz bardziej się zmieniał, jak wiedział że ona już na pewno z nim nie bedzie po tym jak się dowiedziała co zrobił, stwierdził że niema sensu żeby żyła skoro niechce z nim być i chce sprawiedliwości. To mniej idiotyczne od np. Końca filmu Ryzykowna Gra, uwielbiam ten film ale ta końcówka z wsadzaniem kasy do martwego faceta tuż przed jego kremacją I spalenie całego łupu z nim, to jest dopiero idiotyzm

widocznie za mało filmów jeszcze oglądałem, dopiero nadrabiam zaległości :)

użytkownik usunięty
astijuj

Albo miałeś szczęście i nietrafiłeś na filmy z idiotycznym zakończeniem. Widzę że masz na zdjęciu profilowym Liam'a Neeson'a, z nim na przykład niekojarze żadnych filmów z głupim zakończeniem więc może masz po prostu dobre wyczucie do filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones