PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37870}

Dowódca plutonu

Platoon Leader
5,6 360
ocen
5,6 10 1 360
Dowódca plutonu
powrót do forum filmu Dowódca plutonu

Będzie w TV

ocenił(a) film na 3

Na TNT, co prawda o godzinie niezbyt sprzyjającej, bo 01:35 (15/16 sierpnia) ale to nie byle film. Nagra ktoś?

ocenił(a) film na 3
rockystallion

Niedziela (21.08), TNT, 22:55

ocenił(a) film na 4
rockystallion

Za pierwszym razem 15 sierpnia zamiast tego filmu był puszczony "Smętarz dla zwierzaków 2" pomimo że na TNT opisany był jako "Dowódca plutonu".
Dzisiaj też się program zmienił i maja puścić "Błękitną stal" ale mimo to ustawiłem nagrywanie na dysk, może tym razem będzie odwrotna sytuacja.

ocenił(a) film na 3
Dude_

No właśnie również zauważyłem tą sytuację ze zmienianiem programu. Możemy mieć tylko nadzieję :)

ocenił(a) film na 6
rockystallion

Też mam nadzieję że będzie dowódca plutonu :-) jedyne pocieszenie jest takie, że teraz leci Amerykański ninja ;-) dowódcę widziałem tylko w wersji oryginalnej bez lektora... Chętnie bym go obejrzał z lektorem. A teraz z innej beczki. Ogólnie na filmwebie jest kilka filmów w których Michael nie gra. Wszystkie nowe filmy oprócz navy seals vs zombie są błędne. Michael gra w nowym filmie enter the fist and the Golden flecing a obsada tego filmu wygląda rewelacyjnie. Pozdrawiam fanów :-)

ocenił(a) film na 3
Joe_Armstrong

O "Enter the Fist and the Golden Fleecing " na razie niestety nic nowego nie słychać.
A jeśli chodzi o Dowódcę Plutonu, to leci Błękitna Stal :(

ocenił(a) film na 7
rockystallion

jak bedzie w tnt to nagram,ale zbyt dlugo czekalem I kupilem film na niemieckim ebay/w polsce nie do kupienie I nie tylko/

ocenił(a) film na 4
rockystallion

TNT sobota (29.10.) 1:35
To może do 3 razy sztuka:P

ocenił(a) film na 3
Dude_

Właśnie tez zauważyłem i miałem wam napisać. Oby nie zmienili.

ocenił(a) film na 3
Dude_

Tym razem czuję, że go puszczą.

ocenił(a) film na 4
rockystallion

Ja też mimo że TNT w tej chwili szwankuje bo teraz zamiast "Gemlinów 2" jest inny film:P

rockystallion

...złudne nadzieje macie niewiem skąd inne programy mają jakieś informacje na temat tego filmu że będzie w tv ale taka prawda że go nie będzie. ..nawet niema tego filmu na oficjalnej polskiej stronie tnt w programie na dziś czy jutro. ..

numero_uno

No i JEEEEEST

krisgessle2

A jednak jest

ocenił(a) film na 4
rockystallion

Jeśli ktoś przegapił to ma szansę go obejrzeć 29 grudnia TNT 0 01:20

ocenił(a) film na 4
rockystallion

Dziś na TVP 2 o 1:30

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones