PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000617}

Downton Abbey: Nowa epoka

Downton Abbey: A New Era
7,0 4 303
oceny
7,0 10 1 4303
6,3 3
oceny krytyków
Downton Abbey: Nowa epoka
powrót do forum filmu Downton Abbey: Nowa epoka

Obejrzane spoiler

ocenił(a) film na 8

Tęskniłam za tą rodziną… ale tak przykro na koniec. Myślałam, że jeszcze zobaczę Violet  :((( chyba ojcem Roberta był jednak ten z riwiery, bo w pewnym momencie, jak się przywitali z tym „bratem” zrobili taki sam ruch ręką. Ale tajemnica musiała odejść z lady Grantham i pozory - jak przez cały serial - zostać zachowane :) podobały mi się też wątki tej aktorki, która wyszła z klasy niższej i jej rozmowy ze służbą i że w końcu Barrow znalazł swoje miejsce :) i jak zawsze Mary wszyscy kochają, ale tez mam do niej słabość. Zostanie nowa lady Grantham. Szkoda, że Henrego znów nie było…

overzealous

Też mam wrażenie, że prawda została pochowana razem z Lady Grantham. Mnie film bardzo się podobał. Łza zakręciła się w oku na końcu. Martwi mnie tylko że na seansie było razem ze mną 5 osób. Obawiam się, że kolejnej części nie będzie.

ocenił(a) film na 8
Aleksandra_Wawrzenczyk

U mnie to samo. Dwie osoby na seansie :( łzy też były… mam nadzieje, ze jeszcze coś się pojawi, bo tak smutno bez nich :(

ocenił(a) film na 8
Aleksandra_Wawrzenczyk

Smutne jest to, że filmy, które niosą sobą kulturę i swoistą wyrazistość są pomijane przez współczesnych widzów na rzecz plastikowych produkcji typu mierna rozrywka.

użytkownik usunięty
overzealous

Piękny film <3 Może to nazbyt fantastyczne, ale czy nie ma się wrażenia, że nowe dziecko, które na koniec przybyło do rodziny to jakby reinkarnacja Violet? Takie mam skojarzenie, a to oznacza, że jednak znów tam wróciła :)

overzealous

Realistycznie patrząc - aktorka mogłaby po prostu nie dożyć następnego filmu. Lepsze takie pożegnanie, niż żadne :)

ocenił(a) film na 9
paula_ryba

Niestety o tym samym pomyślałam :(

ocenił(a) film na 9
overzealous

Obejrzałam wczoraj. Uwielbiam. Po prostu. Język, kulturę : to oburzenie na zachowanie tej aktorki :D jakby słoń wszedł do pokoju :D Ale najbardziej lubię takie smaczki w tego typu filmach, które pokazują wyższy poziom i nietypowe poczucie humoru. Wiecie, że Carson i Maud Bagshaw w życiu prywatnym są małżeństwem? :D Tym bardziej zabawna jest scena, kiedy w sklepie z kapeluszami zostali wzięci przez sprzedawcę za małżeństwo :D

overzealous

Oczywiście dla mnie jak dla większości fanów serii Violet to absolutny numer 1! Dlatego uważam, ten film za zakończenie serii. Wiedzieliśmy, że ten dzień nadejdzie. Już końcówka ostatniego filmu nawiązywała do tego- Violet powiedziała Mary, że jest chora i nie wiadomo kiedy... Sama scena śmierci i pogrzebu (czy wyprowadzenia zwłok) piekna i symboliczna. Sama śmierć- ironia i sarkazm Violet połączony z jej troską i miłością wobec rodziny to piękne zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones