PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98275}

Dracula III: Dziedzictwo

Dracula III: Legacy
4,5 2 208
ocen
4,5 10 1 2208
Dracula III: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Dracula III: Dziedzictwo

No ciekawe filmu nie ogladaliscie a mowicie pierw obejzcie a puzniej powiedzcie co wam sie nie podobalo bo to ze slaby i tp to kazdy moze mowic zaloze sie ze wszyscy co sie wypowiadacie w wiekszosci tego filmu nie ogladalo i dlatego nie wie co mowi.

LordDiablo

Ej grafomanie, naucz się pisać nim wypocisz coś na forum :)

- Zasnęłam oglądając ten film! Uwielbiam Rumunię i nawet ona nie dała rady przyciągnąć mojej uwagi. Nudna fabuła, brak wyrazistych bohaterów, brak czegokolwiek. Film nakręcony dla kasy, ale pewnie i tak zbyt wiele nie zarobił bo trylogia o Draculi jakaś taka bezpłciowa jest. Dwójka jako tako daje radę a I i II to DNO.

ocenił(a) film na 8
jestkompotjestimpreza

czy ktoś od razu musi się nauczyć pisać ? nie przyszło ci do głowy że istnieje coś takiego jak dysortografia ??? trzeba od razu kogoś obrażać, prawda? ;///

a film obejrzę dzisiaj więc potem skomentuje ;]

alfa940

Nie obrażam, a nazywam grafomanem osobę 'cierpiącą na dysortografię' =p ...hipotetycznie. Zanim zaczniesz się mądrzyć zastanów się dwa razy =)

ocenił(a) film na 8
jestkompotjestimpreza

grafomania to przymus pisania utworów literackich z tego co wiem... z ortografią ma to niewiele wspólnego (nawet hipotetycznie)

alfa940

spojrz na gore i powiedz co widzisz, a jak tak strasznie chcesz bawic sie w rycerzyka, obronce ucisnionych i uposledzonych to krzyzyk na droge

alfa940

Dysortografia i inne dyscostam to zwykle lenistwo dzieci i zaniedbanie rodzicow. Znam wiele osob, ktore pomimo tych "przypadlosci", pisza poprawnie.

jestkompotjestimpreza

Zasypianie na filmie nie jest wyznacznikiem jego "fajności". Ja zasypiam na wszystkich filmach, jakie tylko można znaleźć, od najlepszych do najgorszych:)

ocenił(a) film na 2
LordDiablo

Straszne pierdoły. Do osrania zrobili już filmów o Draculi. Z braku laku próbowałem zmusić się do obejrzenia tego czegoś, niestety po obaczeniu kapitana SeaSuesta w roli biskupa dałem se spokój.

ocenił(a) film na 2
LordDiablo

Obejrzałem ten film wczoraj i musze powiedzie ze tak slabego filmu dawno nie widziałem...Może dlatego ze nie oglądałem poprzednich części tego "arcydzieła" ale nie sądze żeby to zmieniło moją ocene tego filmu.

ocenił(a) film na 1
Menfik

1 byla najlepsza z tej "Trylogi" jak dla ciebie 1 byla dnem to 3 niewiem jak okreslic...

ocenił(a) film na 1
LordDiablo

Ten film to totalne dno. Tak anemicznych wampirów chyba nie było w żadnym tego typu filmie i do tego durna fabułka. Jak dla mnie najgorszy film o wampirach :/

ocenił(a) film na 1
Ash_Williams

Także wybitnie mi się ten film nie podobał, ale za najgorszy uważam Draculę 3000, obejrzyj a przyznasz mi rację :P xD

ocenił(a) film na 1
keylla

oj Dracula 3000 rowniez dobry film jak ten...zarcik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones