PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1013}
7,5 147 168
ocen
7,5 10 1 147168
7,4 32
oceny krytyków
Dracula
powrót do forum filmu Dracula

Czy tylko mi...

ocenił(a) film na 7

...Drakula (w swojej młodej "atrakcyjniejszej" wersji) przypomina w tym filmie J. Deppa? ;)

ocenił(a) film na 7
rahim_1987

. . . nie , nie tylko xD
Faktycznie Oldman podobny tutaj do Deppa i to bardzo

rahim_1987

kurde, myslalam ze to Depp;D

ocenił(a) film na 9
lukrezja

Ja pier*olę!

DrBunny

no co;)

ocenił(a) film na 9
lukrezja

Krótko mówiąc (pisząc), załamał mnie fakt (oczywiście, jeśli pisałaś serio), że nie odróżniasz Oldmana od Deppa. Tyle.

DrBunny

W tym filmie są bardzo podobni! i odezwal się nieomylny ;D

ocenił(a) film na 9
lukrezja

Nie wiem, czy "nieomylny" jest właściwym stwierdzeniem. Po prostu uważam, że trudno jest znaleźć racjonalny powód dzielenia się na forum informacją o trudnościach z rozpoznawaniem tak legendarnego aktora jak Oldman. Możliwe, że kierował Tobą (nie chcę pisać głupota) brak myślenia, ale ja jestem optymistycznego zdania, że była to jedynie godna podziwu odwaga. :P :)

DrBunny

DrBunny idz lepiej zjedz marchewkę...;)

ocenił(a) film na 9
lukrezja

Zmieniam zdanie...

DrBunny

Ja też! Ludzie, Depp podjazdu nie ma do Oldmana!

rahim_1987

Ja niekoniecznie, ale niektórzy moi znajomi owszem.

rahim_1987

To raczej Deep przypomina Oldmana

ocenił(a) film na 10
rahim_1987

Wy chyba ślepi jesteście, albo głupi. Nie, po prostu głupi. Nie porównujcie tej nędzy Deepa do Oldmana.

ocenił(a) film na 10
LoveKiller

Przecież założycielce wątku chodziło tylko o wygląd, a to w żaden sposób nie uwłacza geniuszowi Oldmana.

ocenił(a) film na 10
Kassandra85

Już samo porównanie wyglądu jest dla niego obrazą.

LoveKiller

nie wiem co masz do j.deppa. to świetny aktor, nie wiem jak z oldman'em bo jakoś go nie kojarzę, ale deppa się nie czepiaj on naprawdę jest dobry w tym co robi.

ocenił(a) film na 10
wajalet

To polecam poznać Oldmana, bo Deep może mu buty lizać.

ocenił(a) film na 10
LoveKiller

Zgadzam sie Gary to chodzaca legenda jednak niestety Przez NIEKTÓRYCH nie doceniania

ocenił(a) film na 10
Lydia_16

Czyżby żal do Akademii za to, że mu Oscara nie dali, wciąż żywy? :D

ocenił(a) film na 10
LoveKiller

być może....:D

ocenił(a) film na 10
Lydia_16

E tam, on za dobry jest na Oscary :P

wajalet

true, true :) Oldman jest świetnym aktorem ale nie tak charakterystycznym jak Depp :)

ocenił(a) film na 10
LoveKiller

Lubię obu aktorów, ale nigdy mi się tu ze sobą nie kojarzyli jakoś. Za to Twoje komentarze ostro zalatują jakimiś kompleksikami. Człowieku, ogarnij się.

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Tak, mam kompleksy, bo nie lubię Deepa i uważam go za marną imitację aktora. Mam swoje zdanie - to tak bardzo kompleks. Dziękuję, że zwróciłeś mi uwagę! To zmieniło moje spojrzenie na świat i sprawiło, że chcę się zmienić! Boże, jak to dobrze, że tacy ludzie istnieją.

ocenił(a) film na 10
LoveKiller

Jestem kobietą.
I dobrze, zmieniaj się ;]
PS. Taaaak, wiem, to ironia była. Ha-ha.

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Tyle dobrego, że oszczędziłaś mi czasu i nie musiałam Ci tłumaczyć, czym ironia jest.

rahim_1987

Szczególnie na 7 zdjęciu w cylindrze i okularach :)

ocenił(a) film na 5
rahim_1987

Nie tylko. Szczególnie w scenie gdy poznaje Minę i ubrany jest w cylinder i niebieskie lenonki :)

rahim_1987

chyba musiałabym być niewidoma i głucha żeby tak pomyśleć - nie widzę tu nawet 00000,1% podobieństwa

ankaa1989_filmaniak

W pełni się zgadzam….

rahim_1987

Nie porównuj Deepa do tak wspaniałego aktora, jakim jest Gary. To Deep może przypominać Oldmana, ale nie na odwrót.

ocenił(a) film na 9
rahim_1987

Moim zdaniem rzeczywiście są naprawdę podobni. Już nie dociekam, kto do kogo, bo ile ludzi, tyle opinii i dla jednych Gary jest wybitny, dla innych zaś to Deep jest mistrzem aktorstwa. Jednak zgodnie stwierdzam, iż naprawdę są dosyć podobni, może nie tak, by ich nie odróżnić, ale w pierwszym momencie filmu (oczywiście w scenie, gdy jest młody ;P) można by się nabrać, iż to Johnny..

ocenił(a) film na 9
rahim_1987

Nie tylko :) Kiedy pierwszy raz oglądałam film, byłam przekonana, że to Depp :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones