PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90354}

Draka w Bronksie

Hong faan kui
6,9 6 228
ocen
6,9 10 1 6228
Draka w Bronksie
powrót do forum filmu Draka w Bronksie

Wersja cut.

ocenił(a) film na 7

Czuję niedosyt bo oglądałem wersję cut, która jest rozpowszechniana wszędzie... Zdobycie wersji oryginalnej graniczy z cudem. Nie wiele osób widziało niepociętą wersję HK. Byłby to najlepszy film Jackie Chana, gdyby cały był mroczny jak w pierwszej połowie, niestety potem robi się już zbyt wesołkowato i dość schematycznie. Nieudolni policjanci nie mogą powstrzymać bad assów i musi to robić Jackie z przyjaciółmi. Wcześniej jest dużo lepiej, niesamowity mroczny klimat, klaustrofobiczne ciemne uliczki lub kluby nocne. Dużo wspaniałych popisów kaskaderskich i świetnych walk. 7/10

Mam wydanie od Imperial i jest wersja USA :(, tak samo oglądałem na TVP i Filmbox i też cut. Na DVD też ponoć cut.

Goro_Gondo

powinno się zabronić wydawania pociętych wersji filmu na DVD
no chyba że w dodatkach na drugiej płytce

użytkownik usunięty
Goro_Gondo

Wejście na lżejszy tor dla mnie też trochę film zepsuło.
Pomoc gangowi, który chciał cię ukatrupić? Nie ma problemu.

ocenił(a) film na 7

Cały finał pomylony jest i niepotrzebnie ten poduszkowiec włożono, cały film mroczny, brutalny, a tu nagle w biały dzień poduszkowiec se po ulicach jeździ, a bohaterowie stoją i się cieszą - panowie policjanci, w ogóle w tym filmie to tak marnie wypadli...

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

wiadomo, Amerykańce i ich durne pomysły. Niech sobie "kutują" swoje marne sensacyjki, ale za "kutowanie" filmów z Chan'em powinno im się nogi z dup pourywać. Być może na ebayu można dostać pełne wersje jego filmów dostępne w Hongkongu, ale cudowni producenci płyt DVD obłożyli format blokadą regionalną (Hongkong ma Region 3) i nawet jeśli sobie płytę sprowadzisz, to raczej jej sobie nie pooglądasz (chyba, że sprowadzisz sobie też ichni odtwarzacz DVD).

druga połowa rzeczywiście marna. Jackie się mocno napracował nad filmem, nawet nogę złamał (skręcił??), co widać na bloopersach, a tu taka kaszana na koniec. Zresztą, zdecydowana większość jego amerykańskich filmów z poziomem leci na łeb na szyje. Tylko choreografie walk są fantastyczne i to one ciągną te filmy w górę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones