Film

Drastyczne Środki

Desperate Remedies
1993
1 godz. 33 min.
6,9 18
ocen
6,9 10 1 18
53
chce zobaczyć
Dziewietnasty wiek, Nowa Zelandia Arystokratka, Dorothea Brook nie pragnie niczego więcej niż cieszyć się chwilami spędzanymi ze swoim ukochanym, Anne Cooperem. Tymczasem... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Drastyczne Środki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Dziewietnasty wiek, Nowa Zelandia Arystokratka, Dorothea Brook nie pragnie niczego więcej niż cieszyć się chwilami spędzanymi ze swoim ukochanym, Anne Cooperem. Tymczasem dowiaduje się, że jej siostra Róża , uzależniona od opium jest brzemienna. Dorothea próbuje namówić przystojnego imigranta Lawrence'a Hayes, aby ten ubiegał się o Różę iDziewietnasty wiek, Nowa Zelandia Arystokratka, Dorothea Brook nie pragnie niczego więcej niż cieszyć się chwilami spędzanymi ze swoim ukochanym, Anne Cooperem. Tymczasem dowiaduje się, że jej siostra Róża , uzależniona od opium jest brzemienna. Dorothea próbuje namówić przystojnego imigranta Lawrence'a Hayes, aby ten ubiegał się o Różę i ją poślubił a tym samym wyrwał ją z rąk łowcy posagów Frasera. Ale młody człowiek widzi w tej propozycji jedynie okazje aby być blisko Dorothei, w której jest rozpaczliwie zakochany. Prowadzi to do kolejnych kłopotów.

studio
James Wallace Productions / New Zealand Film Commission / New Zealand On Air
tytuł oryg.
Desperate Remedies
inne tytuły
Film ten był kręcony w Auckland (Nowa Zelandia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ach, jakie cudeńko, nowozelandzki smakołyczek. Jednak tylko dla wtajemniczonych w arkana filmowego campu. Inni nie zrozumieją, natychmiast zaczną ziewać i uciekną z kina już po kwadransie!

  DESPERATE REMEDIES to klasyczny melodramat hollywoodzki odczytany na nowo, czyli... więcej

  1
  • Twórcy Desperate Remedies prowadzą widzów przez serię widowiskowych scen, wyrażających spektakularne namiętności, drżenie serc, a przede wszystkim nieposkromiony apetyt na kampowe chwyty. Main i Wells, posługując się konwencją melodramatu, kwestionują klasyczne role płciowe w tym gatunku. Odwracają spojrzenie... więcej

   • Nie mogę, po co w filmie pokazywać gołych mężczyzn? Ta scena obrzydziła mi film, nie można pokazywać od pasa w górę. W ogóle co za dziwny film, brak kobiecej nagości, ani łona nic nie pokazała żadna aktorka, a jest męska nagość. Dziwne standardy, a podobno to wszędzie są gołe baby.