PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034393}
6,6 14 593
oceny
6,6 10 1 14593
7,0 37
ocen krytyków
Dream Scenario
powrót do forum filmu Dream Scenario

Gdyby nie znany aktor to film przeszedłby bez echa. Tam wszystko jest przejaskrawione! O czym jest historia to można przeczytać w opisie. Kto by się tym fenomenem zainteresował gdyby się wydarzył na prawdę... psycholodzy, socjolodzy, dziennikarze? A tam ich nie ma!!! Jakbym zareagował gdyby ktoś znajomy przyśnił mi się kolejny raz? Na pewno nie tak burzliwie jak osoby w filmie. Nawet bohater, człowiek wykształcony, reaguje dla mnie w sposób wkurzający, na poziomie chłopca. No i danie temu filmowi naklejki "komedia" wprawia w osłupienie.
No cóż, Nicolas chciał zapisać się jako aktor dramatyczny. Jak dla mnie, ten film, mu w tym nie pomoże.

ocenił(a) film na 7
tk007

"Gdyby nie znany aktor to film przeszedłby bez echa" okej teraz ważne pytanie jak można się z tobą skontaktować, bo widzę, że wiesz więcej, jesteś typem oświeconej osoby czy coś? Czy jasnowidzem? Tak czy siak jestem zainteresowana skorzystaniem z usługi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones