Wrong Turn

1 godz. 49 min.
4,8 3 292
oceny
4,8 10 3292
683
chce zobaczyć
{"type":"film","id":867129,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wrong+Turn-2021-867129/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Droga bez powrotu. Geneza
 • krystian_2710 ocenił(a) ten film na: 7

  Myślałem, że ostatnie 5 części dało wyraźnie do zrozumienia, że trzeba się odciąć od oryginalnego konceptu, a tu proszę - polski filmweb bawi i uczy. Film nie na "siódemkę", ale zdecydowanie nie zasługuje na niską ocenę, a widzę że niezłe szambo się wylało.

 • krystian_2710 Bardzo dobrze, że się wylało bo ten film nie jest w niczym lepszy od poprzednich części, a do tego odcina się od nich fabularnie żerując tylko na znanym tytule. Mogli ten film nazwać inaczej i nie byłoby problemu. Z brutalnego slashera zrobili film o jakiejś sekcie, która sama nie wie czy zabijać intruzów czy im pomagać. 

 • bartoszcyc8 jak dla mnie jest o wiele lepszy od tragicznej 5 części i kompletnego dna jakim była 6 część która wogóle była w połowie pornolem aniżeli horrorem zasługującym na 1 czy 2. Co do brutalności, no nie wiem czy pamiętasz ale oryginalna 1 część właśnie jakaś specjalnie brutalna bardzo nie była dopiero, z części na część zaczęli co raz bardziej iść w gore. Poza tym dla mnie Wrong Turn nigdy nie było specjalnie dobrą serią, jedynie 1 i 2 były w mojej opinii naprawdę dobre, a później to już równia pochyła spadająca okropnie w dół. Charakteryzacje kanibali były coraz gorsze, absurdy coraz większe i coraz bardziej idiotyczne a gra aktorska coraz bardziej tragiczna.

 • michalmakula ocenił(a) ten film na: 1

  Rrouge Dla mnie każda cześć super typowe horrory klasy B czyli to co uwielbiam mocno . Gore trupy itd

 • michalmakula Nie zgodzę się że są to typowe horrory klasy B, bo są poniżej ich poziomu, kocham slashery i jest to mój ukochany podgatunek horroru od zawsze, kocham gore, ale wymagam też jakiejkolwiek dobrej produkcji choć w małym stopniu, samo napchanie gore nie skutkuje dobrym filmem jeśli reszta filmu leży i kwiczy, 5 i 6 to w mojej opinii katastrofalne filmy, tragiczne charakteryzacje, tragiczna gra aktorska, ani jednej postaci do lubienia którą dało by się lubić (które części 1 i 2 dla przykładu które uwielbiam miały) cholernie sztuczne gore, plus tak ogromne absurdy że nawet jak na slasher trudno je tolerować, już nie mówiąc o tym że fabuła w 6 części była również kompletnie z czapy i nie miała żadnego połączenia i sensu z poprzednimi, cały motyw z hotelem był z dupy i nie miał kompletnie żadnego sensu.

 • Sebastian_O_filmweb ocenił(a) ten film na: 1

  Rrouge Eeee ale wy wiecie że jest Droga bez powrotu 6 Hotel na uboczu

 • Sebastian_O_filmweb Tak....wiem....wspomniałem o 6 w każdym moim komentarzu.

 • michalmakula ocenił(a) ten film na: 1

  krystian_2710 Dla mnie wszystkie cześci są super na każdej bawię sie świetnie . A tu to nie jest droga bez powrotu

 • michalmakula No to fajnie że dałeś radę się na nich bawić świetnie, bo dla mnie oglądanie części 5 i 6 było istną katorgą, a tą mi się całkiem nieźle oglądało mimo że tak zgodzę się to nie droga bez powrotu.

 • akozendra ocenił(a) ten film na: 3

  krystian_2710 Gdzie można obejrzeć?

 • s111 ocenił(a) ten film na: 6

  akozendra Na e kino

 • yeticzek ocenił(a) ten film na: 2

  krystian_2710 film nie na siódemkę i dajesz... siódemkę :)

 • krystian_2710 ocenił(a) ten film na: 7

  yeticzek Coś Cię ominęło

 • krystian_2710 No nie zasługuje na 1. 2 jest akurat.

 • jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 7

  krystian_2710 Zgadzam się,film zdecydowanie nie zasługuje na tak niską ocenę jak tu na FW.Jak dla mnie jestem całkiem dobry,aktorsko nie zawodzi,główni bohaterowie całkiem znośni.Ładne krajobrazy,lasy,jaskinie,góry,małe miasteczko.Jednak żałuje że zrezygnowali z tych dzikusów kanibali,z nimi był jakiś taki żywszy klimat.Tu trochę akcja kulała jak już trafili do tej całej osady.Jeszcze do czego bym się przyczepił to końcowa akcja,jakby już pomysłu zabrakło i tak wszystko wyszło na hura byle tylko film zakończyć.