PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262218}

Droga do piekła

Borderland
5,6 3 192
oceny
5,6 10 1 3192
4,0 2
oceny krytyków
Droga do piekła
powrót do forum filmu Droga do piekła

Slaby i sztucznie zagrany- szczegolnie pod koniec. Irracjonalne myslenie glownych bohaterow i naciagana rzez "3 vs 100"- oczywiscie mniejszosc jak zwykle wygrywa. Poza tym przydlugawy,a na miano: horror na pewno sie nie nadaje, troche oblesnych scen usowania konczyn lub organow raczej wywaola odruch wymiotny niz kogos przestraszy. Mocne sa niby sceny ociekajace krwia, ale kto oglada filmy zeby napatrzyc sie na flaki...

Prawdziwa historia jak zwykle w takich filmach okazuje sie jedynie inspiracja i pretekstem do pokazania kilku sposobow na okaleczenie czlowieka. Moglbym napisac jeszcze ze przewidywalny, ale poco skoro juz nie mam za co obnizyc swojej oceny

1/10

ocenił(a) film na 8
mastique

jestem ciekaw jak ty bys sie zachowal w takiej nietypowej sytuacji 3 vs 100? ja napewno bym walczyl i zyl i zabijal żądzą zemsty z swoich zabitych kolegów... film na faktach, to tak tez zostal pokazany

Efekt

jest pewna nie-subtelna roznica pomiedzy "oparty na faktach" a "ukazujacy fakty" badz tez "historyczny", ta rzez jest oparta na faktach, czyli z regoly caly scenariusz takiego filmu najczesciej jest jedynie hipotetycznym rozwinieciem tych kilku sentencji wypisywanych po zakonczeniu filmu na ekranie.


Gdybym sie znalazl na miejscu glownego bohatera pewnie mscilbym sie za kumpli i walczyl, ale stajac naprzeciw calej sekcie, pewnie to ja bym szybciej trafil do piachu, z reszta to jest malo wazne, bo to tylko film oparty na faktach- ma prawo wiec byc idiotyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones