PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761866}

Droga do prawdy

Hollow in the Land
5,6 972
oceny
5,6 10 1 972
Droga do prawdy
powrót do forum filmu Droga do prawdy

Kobieta z burzliwą przeszłością postanawia odnaleźć swojego brata.

kimwatson13579

I po co wstawiasz beznadziejny "opis"...

pawelk1504

Bo mogę

kimwatson13579

Racja - trolle albo dzieci brudu i kurzu wszędzie już grasują. Obejrzyj film, a zobaczysz ile w nim jest z twego beznadziejnego opisu. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

Daremne żale, próżny trud... Gimbaza wkracza w życie dorosłe (biologicznie), pozostając szczenięciem (umysłowo).

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Ten opis, i tak mnie rozpierda.la :D

ocenił(a) film na 2
kimwatson13579

Film o dzielnej i mądrej dziewczynie i jej nieroztropnym bracie. Dziewczyna w swej mądrości, dzielności i odwadze posuwa się do tego co bohaterstwem nazwać możemy. Pełno tu naiwności aż do bólu. Zupełnie nie przeszkadzają mi wysokie oceny. Każdy lubi co lubi. do mnie taka fabuła nie trafia - 2/10 !!!

ocenił(a) film na 2
kimwatson13579

Z "burzliwą przeszłością"? Tak się teraz na lesbijki mówi?

kimwatson13579

!!!MOŻLIWE SPOJLERY!!!

Bohaterka nie tyle skupia się na odnalezieniu brata, co, według mnie na rozwiązaniu tajemniczego morderstwa i udowodnieniu niewinności brata. Nie wie od samego początku, że jej brat zniknął. Zaczyna coś podejrzewać i po nici do kłębka wpada na kolejne ślady. Tak wplątuje się w całą intrygę, przy okazji zdając sobie sprawę, że jej brat przepadł, a w morderstwo są zamieszane jeszcze inne osoby)

Taki opis widniał, kiedy oglądałem film na stacji Superpolsat: ''Allison i jej młodszy brat mierzą się z ciężarem przeszłości. Ich ojciec popełnił zbrodnię, przez którą przebywa w więzieniu. Pewnego dnia miejscowi znajdują ciało, a Brandon znika bez śladu''

Ja proponuję taki: ''Brat Allison zostaje podejrzany o morderstwo, a sam znika bez śladu. Próbując dowieść niewinności brata, Allison decyduje się na własną rękę rozwikłać zagadkę zbrodni''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones