PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102585}

Droga sześciu strun

Six-String Samurai
6,2 643
oceny
6,2 10 1 643
Droga sześciu strun
powrót do forum filmu Droga sześciu strun

Specyficzny

ocenił(a) film na 7

Film dosyć dziwaczny.
Na samym początku myślałem że to jakieś głupoty, potem miałem mieszane uczucia. Facet wyglądał jak Gordon Freeman z Half-Life. Klimaty filmu jak w Mad Max, czasami śmieszny, w większości dziwny film, ale nie dał mi zasnąć.

Ciężko ocenić taki film.
Na pewno nie są to jakieś głupoty z cyklu "Kung Pow: Wejście wybrańca".
Ma w sobie coś więcej, ale muszę obejrzeć raz jeszcze.

ocenił(a) film na 7
Tillig

zapada w pamięć, zachowanie bohaterów prześmieszne,dziwaczne,głupie... film z czasem coraz bardziej mi się podoba, jeśli to miała być parodia post -trzeciowojennych filmów typu Droga, Mad Max czy innych to udała się znakomicie, a jeśli nie to i tak jest dobry

ocenił(a) film na 7
Ketrid2_

Obejrzałem raz jeszcze.
Mimo że nie za bardzo zrozumiałem jego przesłanie, to film mi się podobał :-)
Polecam obejrzeć, w ramach relaksu.

Ocena: +7

ocenił(a) film na 8
Tillig

SPOILER
Przesłanie filmu? Samotny facet ścigany przez śmierć, wędruje przez pustynię by zostać królem. Czy nie jest to obraz każdego z nas? Dzieciak, który choć wydaje się kłopotem czasem pomaga to, powiedziałbym, takie dziecko w każdym człowieku, którego tylko niektórzy nie mają serca się pozbyć i czasem słuchają. To nie jest skomplikowana fabuła.
A cała otoczka - postnuklearne Stany w stylu lat 50-tych, z ruskimi, rock'n'rollowymi samurajami i królem Vegas to zwyczajne jaja są i mnie taki humor wchodzi gładko. Może się trzeba odpowiednio nastawić, jak tu ktoś zauważył, film to taki Blues Brothers w stylu Mad Maxa. No i niezłe buty.

Tillig

Wydaje się, że facet wyglądał jak Buddy Holly

ocenił(a) film na 7
Irry

Bardziej jak ŚP Zbyszek Cybulski :)

użytkownik usunięty
Tillig

to raczej surrealistyczny film a nie przygodowy sci-fi jak widnieje na stronie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones