PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 198
ocen
7,1 10 1 85198
6,6 20
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze

Nawiązując do tematu, który jeszcze dziś rano tu był, a teraz magicznie zniknął:

do dzisiejszego ranka filmweb podawał datę premiery przypadającą na dzień 7 września 2012 na świecie. Jest to błędna data, ponieważ jest to data pokazów filmu podczas festiwalu w Cannes czy też Toronto.
Na stronie producenta a także na IMDb podano prawdziwą datę premiery przypadającą na dzień 20 marzec 2013. Filmweb wciąż pokazuje datę z festiwalu.
Późnym popołudniem poprzedni temat odnoście Polskiej premiery filmu zniknął a na filmwebie przedstawiono datę premiery w Polsce na dzień 10 maja 2013.
Jak widać wszystko jest maksymalnie pogmatwane, niczym Polski tytuł filmu.

Jak tylko dowiem się więcej, podzielę się tym tutaj. O ile temat znów nie zniknie...

ocenił(a) film na 6
PalmerRomero

:-) haha, nareszcie jakies pozytywne wiesci :-) super, czyli jest szansa ze film obejrzymy w kinach nie tylko na dvd :-):-):-):-) cudownie :-) pozdrawiam

malwinakotarska

Ze strony MONOLITH-u film nagle zniknął. Nie kumam już tego, zapowiedzi sięgają tylko kwietnia.
A to daty premier na całym świecie. Nie zaskoczę nikogo faktem, iż nasz wspaniały kraj na liście nie widnieje...
Kanada 7 września 2012 - (Toronto International Film Festival)
UK 23 lutego 2013 - (Glasgow Film Festival)
Luksemburg - 28 lutego 2013 (Discovery Zone Film Festival Luxembourg)
Francja - 20 Marca 2013
Belgia - 27 Marca 2013
Dania - 28 Marca 2013
Finlandia - 29 Marca 2013
Hiszpania - 29 Marca 2013
USA - 29 Marca 2013 (limitowana)
Włochy - 4 kwietnia 2013
Holandia - 4 kwietnia 2013
Rosja - 4 kwietnia 2013
Norwegia - 5 kwietnia 2013
Szwecja - 5 kwietnia 2013
Irlandia - 12 kwietnia 2013
UK - 12 kwietnia 2013
Australia - 9 Maja 2013
Tajwan - 24 Maja 2013
Niemcy - 20 czerwca 2013

Przypominam, że FB twierdzi iż premiera w Polsce przypada na dzień 10 maja 2013 - tak więc teoretycznie jesteśmy lepsi a niż Niemcy i Tajwan. Typ jakże optymistycznym akcentem kończę kolejną dawkę ciekawych ciekawostek odnoście premiery filmu.

ocenił(a) film na 6
PalmerRomero

hah :) więc napięcie tym bardziej rośnie ... :) ja napisałam do MONOLITH-u maila w tej sprawie ;) jesli mi ktoś coś odpowie - dam znać :):):) póki co pozostańmy w nadziei, że" fb prawde Ci powie".....i 10 maja będzie wielkim dniem dla czekających niecierpliwie fanów;)

malwinakotarska

poważnie napisałaś im? normalnie szacun :) odpiszą zapewne iż sami nie wiedzą. losują patyczki i kto wylosuje najkrótszy wybiera datę premiery. albo grają w kamień papier nożyce. czy coś w ten deseń

ocenił(a) film na 6
PalmerRomero

haha:) dobre...cóż też się spodziewałam tego typu odpowiedzi a tymczasem.... :):) odpowiedzieli ! Potwierdzili, że planują premierę na 10 maja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) no to czekamy ! i oby im się nie zmieniło ...;) pzdr.

użytkownik usunięty
malwinakotarska

biorąc pod uwagę fakt, że śledzę ten film od kiedy ruszyły do niego zdjęcia, razem niespodziankami na planie (ulewy i powodzie na zachodzie stanu - Schenectady, NY), czyli niemal dwa lata, to data 10 maja brzmi dla mnie mega pesymistycznie.............

w pełni się zgadzam. wydaje się, że najlepszym pomysłem byłby lot do Francji i obejrzenie filmu na tamtejszych ekranach. Nie mniej jednak mieszkamy w Polsce, chcemy obejrzeć film w polskim kinie i z polskimi napisami

ocenił(a) film na 6
PalmerRomero

lot w dwie str do Francji, przejazdy i bilet do kina....chyba się nie za bardzo kalkuluje :) jeszcze nie wiemy czy film będzie wart wydania 28 pln, choć wierzę że tak :) ja poczekam cierpliwie do 10 maja, a jak zaczną zmieniać datę premiery to ....polecę do Tajwanu :)))))

malwinakotarska

Najdroższa Malwino jestem zaintrygowany a także pod ogromnym wrażeniem :) 6+ dla Ciebie ;) tak więc mamy prawie pewność, premiera w Polsce 10 maja :)

ocenił(a) film na 6
PalmerRomero

Drogi PalmerRomero :)dziękuję za słowa uznania :). ponoć ciekawość to 1 st. do piekła :) ale mimo to nie umiałam swojej poskromić :))))mamy "prawie pewność" ...;)10 ego maja idziemy do kina !!! :) dobrej nocki życzę z tym pozytywnym faktem :)

malwinakotarska

Tajwan zbyt zachęcająco nie brzmi. Jeśli w stanach wyjdzie dvd przed polską premierą to kupuję wersję cyfrową na e-bay-u i panom z Monolithu podziękuję. Do Francji się nie wybieram! Co do filmu to wierzę na prawdę bardzo mocno w tą produkcję, poważnie. To co? do zobaczenia na premierze? ;)

ocenił(a) film na 6
PalmerRomero

:) w sumie mi też jakoś tak nie po drodze do Tajwanu :):) Francję bym chętnie odwiedziła ale nie w takim celu raczej :) jednak.... wolę zobaczyć ten film w naszym pięknym kraju :) również wierzę w tą produkcję, zapowiada się dobre kino :) a dvd tak czy inaczej kupię - do kolekcji :) pewnie, że do zobaczenia na premierze ;) !!! :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones