PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 198
ocen
7,1 10 1 85198
6,6 20
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze

Oburzajace

ocenił(a) film na 8

Soundtrack tego filmu jest genialny. Kto jest jednak jego autorem? Wszedzie od IMDB, po filmweb, wiki czy nawet samą okładke soundtracku podaje sie 'Original Music by Mike Patton'. Nie wiem czy tylko ja widze w tym absurd, ale ten czlowiek nie sworzyl nawet 30% ściezki tego filmu. Mistrzowskie sa tu przedewszystkim kompozycje Arvo Parta czy utwor samego Ennio Morricone, przeplecione wspanialymi kawalkami Springsteen'a, czy Amon Tobin. Wiec niech mi ktos wyjaśni jak to mozliwe ze czlowiek ktory stworzyl najslabsza czesc muzyczna tego fimu, ktorego kompozycje leza w glebokim cieniu mistrzów, nazywa sie tworca muzyki orginalnej owej produkcji? Czy to nie jest naduzycie i umyslne wprowadzanie widza w bład?

ocenił(a) film na 6
bjorker

Wytwórnia Derek Cianfrance's Original Motion Picture Soundtrack wypuściła ścieszkę dźwiekowa do filmu , jeśli to Ci coś mówi.

ocenił(a) film na 10
bjorker

Nie wiem czy jesteś przygłupem, czy miałeś gorszy dzień. Muzyka oryginalna - znaczy skomponowana specjalnie do danego filmu. Utwory Arvo Parta, czy Springsteena to utwory wykupione na zasadzie licencji użytkowej. Dopóki nie uzyka się danej licencji, nie można wypuścić soundtracku z takimi piosenkami i otrzymywać za to pieniędzy. Ścieżkę dźwiękową filmu skomponował Mike Patton i już.

ocenił(a) film na 8
paczkaf_tiops

Mnie tylko boli jak widze gdy ktos wrzuca utwor Arvo Parta na youtube i podaje Mike Pattona jako autora. Wiele osob widzac nazwisko na okladce soundtracku, błednie mysli, a sam Patton zbiera laury za utwory uzyczone do filmu na zasadzie licencji - smutne to.

ocenił(a) film na 10
bjorker

Rozumiem, ale to nie wina twórców, ani Mike'a Pattona tylko idiotów, którzy nie potrafią odróżnić dwóch dzieł od siebie. Nie wyeliminujesz ich z powierzchni ziemii, więc lepiej się z tym pogodzić :(

ocenił(a) film na 7
bjorker

jak jest tytuł utworu (chyba Springsteena) gdy Bill Killcullen liczy pieniądze z pierwszego napadu a Luke tańczy z rudym psem?

ocenił(a) film na 7
kivinka

Dancing In the Dark.

ocenił(a) film na 7
G00N3R

dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones