PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 268
ocen
5,8 10 1 80268
6,5 28
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Skąd taka ocena?

ocenił(a) film na 7

Uważam, że to jedna z lepszych komedii, jakie widziałam w ostatnim czasie. Nie jest głupia- zupełne
przeciwieństwo durnych komedii romantycznych i prymitywnych filmów typu "kac vegas"- pełne
żenujących akcji i żartów. Te
Przy niektórych scenach po prostu płakałam ze śmiechu. Dawno się tak nie bawiłam na żadnej
komedii. Dla mnie bomba!

użytkownik usunięty
littleshit

Nareszcie ktoś, kto broni tego filmu!!! :) Film na tyle zabawny, że często do niego wracam i za każdym razem śmieję się tak samo mocno.

ocenił(a) film na 5
littleshit

Dlatego "Druhny" są bardziej dla kobiet, a "Kac Vegas" dla facetów.

littleshit

Nie wiem, co Cię w tym filmie zachwyca. Ot, można się pośmiać dwa-trzy razy plus miłosna bajeczka. Ale arcydzieło to żadne.

ocenił(a) film na 10
littleshit

Film bardzo fajny! pokazuje relacje kobiet przyjaciółek, i walkę o tą przyjaźń :) Miewa sceny bardzo zabawne i takie które potrafią coś przekazać, jak na wieczór z przyjaciółką bardzo polecam! :)

ocenił(a) film na 8
qloiv

Zgadzam sie! Też nie rozumiem tak niskiej oceny. Zdarzyło mi się nawet w kinie spaść z fotela ze śmiechu. Na babski wieczór idealny :D

ocenił(a) film na 3
littleshit

"Nie jest głupia- zupełne przeciwieństwo durnych komedii romantycznych i prymitywnych filmów typu "kac vegas"- pełne żenujących akcji i żartów".
POWAŻNIE?? Chcesz powiedzieć, że scena, w której bohaterki odczuwają efekt zatrucia pokarmowego i po prostu srają gdzie popadnie - w tym do umywalki i na mierzoną właśnie suknię ślubną - nie jest durna, prymitywna i żenująca??

ocenił(a) film na 1
essi_deven

Popieram! Jak czytam komentarze, które zachwalają "Druhny", to już nie dziwi mnie, że coraz mniej dobrych filmów. Skoro wymagania maleją, to po jakiego grzyba mierzyć wysoko. Gówno i wymioty wystarczą, żeby sporą ilość widzów rozbawić. Smutne.

ocenił(a) film na 10
essi_deven

To była jedna z lepszych scen :) Panna młoda srająca w sukni ślubnej na środku ulicy, mhmm... To zapada w pamięć! I Kristen Wiig, zlana potem, ale dzielnie poprawiająca obiad migdałkiem. Czy mówiłem już, że ją kocham. Kocham ją. Co nie miało najmniejszego wpływu na obiektywność mojej oceny.

ocenił(a) film na 7
fijau

Tak! hahaha mało się nie udusiłam ze śmiechu :D

ocenił(a) film na 8
essi_deven

To była jedna z moim zdaniem gorszych scen, co nie zmienia faktu, że film bardzo fajny i śmieszny.

essi_deven

Film jest super i jak sam gatunek wskazuje, jest to komedia, a komedia ma śmieszyć, nieważne jak. Dla mnie Pani w sukni ślubnej akurat zrobiła to na ulicy subtelnie i z gracją i nie ma tam nic gorszącego. Film jest świetny i przede wszystkim, zabawny. Jakoś w Kac Vegas biegają z fiflakami na wierzchu i wszyscy klaszczą jak foki na jedzenie. :)

littleshit

Mnie ten film również śmieszył. Nie twierdzę, że nie zdarzają się tam i chamskie sceny, ale zdecydowanie bardziej podoba mi się od chociażby "Wieczoru panieńskiego" z Kirsten Dunst (gdzie dziewczyny są bezczelne, wulgarne, cały czas myślą o puszczaniu się, ćpaniu lub podsmiewaniu się z panny młodej).

ocenił(a) film na 10
littleshit

Pragnę dołączyć swoje pochwały dla tej produkcji. Normalnie nienawidzę komedii romantycznych, ale ta była inna.

ocenił(a) film na 8
littleshit

Ja tak samo uważam, to jedna z najlepszych komedii jakie widziałam :) Dawno się tak nie uśmiałam. Co do tych komentarzy, że gówna i wymiociny śmieszą... A co ma śmieszyć? Tak, takie sceny są przeważnie śmieszne, ale kogoś kto połknął kij od szczotki, to chyba tylko szufelka rozśmieszy... ;)

ocenił(a) film na 10
littleshit

Dołączam do ludzi, którym podoba się ta komedia. Już pierwsza scena w którym bohaterka uprawia seks z chłopakiem wywołuje uśmiech na mojej twarzy :) I potem każdej ze scen towarzyszy co najmniej uśmiech. Fantastycznie dobrana obsada! Tematyka również super, niektóre sceny poważniejsze jak choćby utrata cukierni przez główną bohaterkę na skutek kryzysu ekonomicznego. Reasumując, nie jest to zwykła odpowiedź na męski Kac Vegas. To jest dużo lepsze!

ocenił(a) film na 5
littleshit

Jak ktoś chce zobaczyć inteligentną komedię to raczej polecę "za jakie grzechy dobry Boże" albo polecę wybrać się do teatru na sztukę "Rewizor" niż płód hollywood, gdzie sranie do umywalki jest szczytem humoru. Ale są gusta i guściki.

ocenił(a) film na 2
littleshit

Dobry troll.

ocenił(a) film na 3
littleshit

Ale szczerze to ten jest strasznie nierówny, bo momentami jest to coś w stylu Bridget Jones, a w następnym momencie pojawia się jakiś głupi żart, niczym wyjęty z Kac Vegas lub American Pie. Mogli się zdecydować jaki film chcą nakręcić.

ocenił(a) film na 7
littleshit

5,8 to żart, dobra komedia, było kilka scen które nie koniecznie zwalały z nóg, lecz niektóre były na prawdę zabawne. Myślę też że akurat humor nie jest najmocniejszą stroną tej produkcji, jest nią świetna gra aktorska a w szczególności Rose Byrne, ta dziewczyna sprawia że do tego filmu chce się wręcz wracać, scenę w samochodzie gdy Hellen przeprasza Annie mogę oglądać w nieskończoność, jest tak autentyczna że człowiek ma ochotę dosłownie przytulić Hellen na pocieszenie :)

ocenił(a) film na 7
littleshit

Ludzie, to jest komedia! Macie się wyluzować i pośmiać, a nie przezywać artystyczne uniesienia. Zgadzam się, ze kilka scen było dość żenujących, ale ogolnie naprawdę to całkiem fajny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones