PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219505}

Duch Mae Nak

Ghost of Mae Nak
5,6 103
oceny
5,6 10 1 103
Duch Mae Nak
powrót do forum filmu Duch Mae Nak

Film jest niesamowicie nudny, zero fabuły. Ocena jest wystawiona nie słusznie przez ludzi którzy filmu nie widzieli. Odradzam i polecam wszytskim fanatykom horrorów Shuttera - Widmo!!!

ocenił(a) film na 6
damage84

Sorry ale, to że film ma dosyć wysoką ocenę, nieznaczy wcale że, ci którzy wystawili te oceny, nie oglądali tego filmu tylko że, podobał się tym którzy go oglądali.

ocenił(a) film na 6
Syaimaral_sama

Dobra wczoraj oglądałem "Ghost of Mae Nak" i powiem szczerze że film jest całkiem niezły, a teraz czas na rozpracowanie "argumentów" przytoczonych przez autora tematu (strasznie dużo ich tam jest).

"niesamowicie nudny"

Jakbyś niewiedział azjatyckie horrory w 99% są takie że akcja rozkręca się bardzo wolno, więc ten argument jest BEZSENSU.

"zero fabuły"

W "ghost of Mae Nak " jest tyle samo fabuły co W "Shutterze", a jak ktoś się nie skoncentruje na filmie to później pisze takie BEZSENSOWNE posty i równie BEZSENSOWNE argumenty.

Syaimaral_sama

hahaha
hahaha wez sie nie odzywaj, ten film nie zasluzyl na to zeby go umieszac na tej stronie! wracaj do mamusi do kolyski ogladac kubocha puchatka.

ocenił(a) film na 6
damage84

"wez sie nie odzywaj"

Po pierwsze to jest forum więc mogę pisać tu co mi się żywnie podoba.
Po drugie sam się nie odzywaj jeżeli jedyną twoją reakcją na odmienną opinię jest wyzwanie tej osoby.

"ten film nie zasluzyl na to zeby go umieszac na tej stronie"

No patrz filmy boll'a jeszcze bardziej niezasłużyły sobie na to aby je "umieszac" na tej stronie. A tak już na poważnie, wiesz co to jest obiektywizm??? bo po twojej wypowiedzi sądze że nie!!!!!!

"wracaj do mamusi do kolyski ogladac kubocha puchatka."

No cóż to zdanie świadczy o tobie, nie o mnie.

Syaimaral_sama

podnieciłeś się?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones