PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623576}

Duchless

Dukhless
6,6 272
oceny
6,6 10 1 272
Duchless
powrót do forum filmu Duchless

W Polsce raczej się nie doczeka premiery

ocenił(a) film na 7
accadacca

Wczoraj oglądałem film podczas Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik, myślę że film będzie pokazywany jeszcze w Warszawie a być może i w innych miastach podczas festiwalu.

piotr 310

Mi się udało na torrencie znalezc

accadacca

ja miałam przyjemność obejrzeć go na gali Sputnika. Bardzo przyjemny film, zalatywał typową amerykańską komedią (dziwki&koks), jednak zakończenie było bardzo "moralizujące" :P

ocenił(a) film na 6
mamochote

A mnie właśnie zakończenie średnio się podobało, dużo bardziej by mnie satysfakcjonowało, gdyby film urwać w momencie zamykania się klapy od śmietnika, byłoby to równie "moralizujące", a zostawiające widza z pytaniem "co mogło się potem zdarzyć".

accadacca

Wiem, że ten komentarz jest prawie sprzed roku, ale cóż.. Pamiętasz może czy udało Ci się znaleźć napisy do tego filmu? Bo niestety mój rosyjski (w tym momencie ledwo co czytanie cyrylicy) nie pozwala mi na oglądanie bez napisów :P

ocenił(a) film na 8
piotr 310

W tym roku też był na Sputniku! ;)

ocenił(a) film na 6
piotr 310

Gdyby ktoś miał linka do wersji z napisami (obojętnie polskie czy angielskie) to niech wklei:) Na youtube znalazłam tylko wersję rosyjską, niestety :(

vetka07

jak coś to ja mam napisy

aadusia2704

Mogłabym prosić o napisy do filmu? :) I gdzie najlepiej ściągnąć film?

Kropla05

ze względu na regulamin, nie mogę podać gdzie są te napisy
napisz do mnie maila na aadusia @ wp pl

aadusia2704

Bardzo proszę o przesłanie na mój adres mailowy również napisów do filmu, będę bardzo wdzięczna!
mag.russ @ o2 pl

aadusia2704

Witam wiem że komentarz jest dość stary, ale czy ja też mogłabym prosić o napisy? :D

margaw14

odezwij się na mojego maila, bo nie mam waszych maili

aadusia2704

napisy są do ściągnięcia na portalu do przechowywania plików,słynny gryzoń chodowany w klatce
moje konto to aadusia2704

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones